10 04 2015

В індустрії охорони Австралії роботи вистачить усім

В індустрії охорони Австралії роботи вистачить усім
У австралійських охоронців є можливість отримувати високу зарплату і вибирати зручний робочий графік, і для цього їм не потрібен навіть атестат про закінчення школи.

Охоронна індустрія зазвичай асоціюється з міцними хлопцями, проте все частіше посади охоронців займають люди різних габаритів, віку і статі. Робочих місць в охоронному бізнесі, згідно з даними австралійського Бюро статистики, за останні п'ять років стало на 29% більше (14000). На 2014 рік загальна кількість співробітників охорони в Австралії складає 62500.

Друзі сайту: на сайті chistay-pobeda.ru ви можете антисептик купить за доступними цінами! Будь-які види якісних антисептиків можуть неодмінно згодитися в господарстві!

За останнє десятиліття значно зросла чисельність співробітників, що працюють на умовах часткової зайнятості - на цілих 48%. Кожен четвертий працює неповний день. В середньому по Австралії щотижнева зарплата охоронця становить 1044 австралійських доларів (978 доларів США), початкова погодинна ставка - 18 доларів (16 американських доларів), більш досвідчений персонал може заробляти до 35 доларів (32 долара США) на годину. Президент і засновник Міжнародної академії безпеки Тім Селл каже, що деякі охоронці заробляють ще більше - залежно від специфіки роботи, Наприклад, 65 доларів (61 долар США) на годину - по неділях. За його словами, охоронна індустрія працює 24 години на добу сім днів на тиждень, а це означає, що будь-яка людина може знайти роботу відповідно до своїх уподобань щодо робочого графіка і місця роботи.

Робочі місця в охоронній сфері збільшуються прямо пропорційно зростанню злочинності та насильства в суспільстві. І, як пояснює Селл, робота в охороні - це не тільки охорона майна, присутній достаток всіляких посад. «Наприклад, після трагедії 11 вересня всього лише за ніч масштаб діяльності охоронної індустрії в Австралії збільшився в три рази. Така ситуація тривала впродовж 12 місяців. У Мельбурні, наприклад, з його знаменитими розважальними закладами, гоночними трасами, тенісними кортами і футбольними полями, регулярно влаштовуються міжнародні події, організатори яких домовляються про співпрацю з охоронними компаніями, якщо це їм потрібно, - каже Селла, відзначаючи, що аеропортам і торговим центрам також постійно потрібні охоронці. - Словом, одна з переваг індустрії охорони в тому, що тут завжди є робота».

Робота різна. Сьогодні сек'юріті можуть охороняти спортивний захід, завтра - судове слухання. «Вони, по-перше, повинні бути повнолітні, їм знадобиться пройти курс підготовки, далі слід взяття зразків відбитків пальців і перевірка на предмет наявності кримінального минулого. Після проходження курсу підготовки, їм видаються ліцензії», - пояснює Селл.

Чоловіки становлять 86% від загальної кількості співробітників. Їм, наприклад, комфортніше працювати в нічних патрулях. Попит на жінок, у свою чергу, обумовлений тим, що вони більш спостережливі, уважні до деталей і володіють комунікаційними навичками.

Селл не вважає, що основна частина роботи в охороні вимагає фізичної сили. За його словами, робота більше пов'язана з клієнтським сервісом: потрібно надавати допомогу іншим людям, залагоджувати проблеми, конфліктні ситуації і спостерігати за майном у великих корпоративних будівлях.

47-річний Рафаель Мастейнг вже протягом 12 років працює в охоронній індустрії. Спочатку це не була його основна робота. Товариш порадив йому влаштуватися охоронцем, щоб заробити додаткові гроші, згодом це стало покликанням. За його словами, у співробітника при бажанні є можливість спеціалізуватися далі, розширити навички або ж виконувати одну і ту ж роботу, не змінюючи роботодавця. Мастейнг починав працювати з ліцензією першої кваліфікації, надалі зміг піднятися по кар'єрних сходах. Він стверджує, що з часом робота ставала все більш цікавіше. За його словами, демографія індустрії сильно змінилася, і тепер існують можливості практично для кожного. «Мій зріст 164 сантиметри, вага - 62 кг, - уточнює старший інспектор. - Головне в цій роботі - рівень клієнтського сервісу і вміння налагодити контакт з людьми».
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария