10 04 2015

У Флориді індустрія приватної охорони розвивається стрімкими темпами

У Флориді індустрія приватної охорони розвивається стрімкими темпами
Понад 100 тисяч приватних охоронців патрулюють вулиці Флориди і охороняють офіси комерційних організацій - це більш ніж удвічі перевищує чисельність офіцерів поліції, які працюють в цьому штаті.

Приватна охоронна індустрія розвивається, збільшується кількість озброєних охоронців. У той же час фіксується все більше перестрілок і інших інцидентів із застосуванням зброї. Зараз у Штаті Сонячного Світла за офіційними даними налічується більше 27 тисяч охоронців, які мають право носити зброю, п'ять років тому їх було 21 000.

Друзі сайту: Інколи виникає необхідність перенести великі вантажі. Занести ванну на 13 этаж? Грузчики 24 помогут! Найкращі грузчики можуть допомогти вам перенести будь-який вантаж на будь-які відстані!

Щорічно відомство Флориди, що регулює роботу ПОП, проводить близько 5 тисяч розслідувань: відгукуються ліцензії, щонайменше, у 300 охоронців з таких причин, як невиправдана демонстрація і застосування зброї, як мінімум 3 тисячам громадян відмовляють у видачі ліцензії. В останні місяці щодо кількох охоронців в Орландо проводилися судові розгляди. Три людини отримали тюремні терміни за застосування зброї під час служби, один з них - за звинуваченням у вбивстві. Закон штату дозволяє використовувати зброю тільки лише потім, щоб захистити себе від інших.

Представників охоронної індустрії турбують такі випадки. Вони заявляють, що необгрунтована стрільба з службової зброї може призвести до краху бізнесу. «Постріл може коштувати мільйони доларів, - пояснює Карл Паулин, голова Асоціації охоронних компаній Флориди і засновник Crisis Intervention Services в Кліруотер. - Якщо куля ранить когось, компанія може припинити своє існування. Найголовніше - підготовка ». Щоб уникнути помилок співробітники Crisis Intervention Services повинні дотримуватися суворих правил, викладеним у 300-сторінковому посібнику. За словами директора ПОП, часто охоронці першими приходять на допомогу людям: «Зараз ми більше залучені в забезпечення громадської безпеки, тісно працюємо з населенням».

Обмін інформацією між правоохоронними агентствами з охоронними фірмами - рутинна практика в Центральній Флориді. Анджело Ньевес, прес-секретар офісу шерифа в окрузі Оріндж, вважає, що ПОП є важливою складовою системи громадської безпеки. За його відомостями, охоронці готелів та комерційних організацій регулярно надають інформацію про певні злочини та тенденціях.

За інформацією поліції Орландо, в минулому місяці у вестибюлі місцевої лікарні мав місце інцидент між охоронцем Омаром Гонсалесом і людиною з ножем, який залякував персонал. Гонсалес повідомив поліції і простежив за порушником спокою після того, як той вийшов на вулицю, - надалі його затримали. Але власники охоронних компаній говорять, що такі випадки в роботі трапляються рідко. «У мене був тільки один офіцер, якому довелося дістати зброю. Він це зробив, щоб зупинити напад на жінку. Це сталося сім чи вісім років тому», - пояснює Пол Салі, власник компанії Advanced Protective Services of DeBary, патрулювали перш один з районів на південному заході Орландо.

Охоронці в Орландо заробляють до 13 доларів за годину. Перш, ніж приступити до роботи, їм необхідно пройти 40-годинний курс тренувальних занять, щоб отримати ліцензію, і ще протягом 28 годин вчитися поводитися зі зброєю. Через кожні два роки охоронці проходять повторні перевірки. Зарплати звичайних сек'юріті істотно нижче зарплат поліцейських, які працюють охоронцями у вільний від служби час (згідно з офіційними відомостями поліції, це як мінімум 32 доларів на годину). Але для майбутніх поліцейських або помічників шерифа передбачені 770 годин підготовки.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария