До 2016 року вартість світового охоронного ринку досягне 224 мільярдів доларів

До 2016 року вартість світового охоронного ринку досягне 224 мільярдів доларів
Згідно з недавнім дослідженням світового охоронного ринку, проведеного ReportsnReports.com, попит на охоронний сервіс, загалом і в цілому, пояснюється зростаючою урбанізацією, фактичними або ж передбачуваними ризиками злочинів і терористичної загрози, переконанням громадськості в тому, що заходи, що вживаються для забезпечення безпеки, є недостатніми. Подальшому розвитку охоронної індустрії сприятиме поліпшення економічної ситуації і активність будівельних компаній, особливо у високорозвинених країнах, де в період 2006-2011 спостерігалося відчутне затишшя.

Найперспективнішими ринками, на думку аналітиків, є регіони, що розвиваються Азії, Східної Європи, Африки та Близького Сходу, де охоронна індустрія все ще залишається слаборозвиненою. До 2016 року щорічні показники темпів розвитку деяких національних ринків, включаючи Китай, Індію, Мексику, ПАР і Росію, збільшаться вдвічі.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить ГБО 2 поколения для вашого автомобіля, яке ви можете встановити за вигідними цінами для того, щоб суттєво зекономити на паливі!

У ряді інших регіонів інтенсивність використання охоронного сервісу в порівнянні з такими економічними показниками, як, наприклад, ВВП і чисельність міського населення, є відносно низькою, але, разом з тим, цей факт вказує на істотний потенціал для майбутнього зростання. Економічна активність, збільшення особистих доходів, активність закордонних інвесторів і поширена думка про те, що громадські служби безпеки занадто обтяжені своєю роботою, корумповані і нездатні забезпечити достатній рівень захисту — це ті чинники, які зміцнюють позиції охоронних компаній. Поліпшення системи регулювання і тенденція підвищення професійної кваліфікації на регіональних ринках повинні посприяти більшій довірі представникам охоронного бізнесу з боку громадськості. А звідси — і збільшення доходів компаній.

У доступній для огляду перспективі Сполучені Штати залишаться найбільшим національним ринком приватної охорони, і до 2016 року їм буде належати 26-процентна частка загальносвітового попиту.

Контрактні охоронці, як і колись, будуть найбільшим сегментом ринку. До 2016 року ця область, як очікується, складе більше половини від загального обсягу фінансових надходжень. Переваги цього сегмента, поряд з відносно низькою вартістю робочої сили, полягають у необхідності мінімальних капіталовкладень, що робить цей сервіс домінуючим на ринках, що розвиваються. Ринок охоронних систем, як вважають аналітики, також буде розвиватися швидкими темпами, що пояснюється зростаючим інтересом до систем сигналізації і позитивним прогнозами щодо майбутнього будівельної індустрії.

У ще одному звіті ReportsnReports.com, присвяченому перспективам охоронної індустрії в найближчі три роки, наголошується, що до 2016 року щорічний попит на охоронний сервіс в США збільшиться на 5,2% або до 63,8 мільярдів доларів. Розвиток ринку буде супроводжуватися припущеннями про можливий ризик злочинів — від злочинів дрібних і майнових до так званих злочинів «білих комірців» і тероризму. Передача охоронних функцій на аутсорсинг контрактним фірмам замість використання відомчої охорони також буде впливати на збільшення попиту. А приватизації деяких громадських служб, таких як, охорона урядових установ або управління виправними установами, може принести істотні доходи приватним компаніям.

Аналітики ReportsnReports.com особливо виділяють ту нішу охоронного сервісу, в основі якого лежать високі технології. Фінансові надходження — як від консультування з питань безпеки, так і від установки систем відеоспостереження та сигналізації — згідно з прогнозами, будуть вище середнього. До всього іншого, розвитку охоронного бізнесу буде так само сприяти стійкий тренд застосування все більш витонченою автоматизованої електроніки, тісно взаємозалежної з іншими системами будівель.