Логотип відомого ПОП в 75% випадків змушує грабіжників відмовитися від своїх намірів

Логотип відомого ПОП в 75% випадків змушує грабіжників відмовитися від своїх намірів
У недавньому звіті ФБР повідомлялося, що за 2014 в США відбулося 8,9 мільйона майнових злочинів. Завдяки технологіям та інноваційним заходам охорони домовласники отримують шанс уникнути попадання свого прізвища у статистичні викладки.

Луїзіанська Асоціація безпеки життя і охорони пропонує власникам власності заглянути у свідомість грабіжників і врахувати деякі поради, що дозволяють знизити ризик пограбування. Більшість грабежів відноситься до категорії випадкових, опортуністичних дій, а не заздалегідь спланованих. Захиститися від них представляється можливим, якщо звернути увагу на те, які у конкретного житла існують уразливості (з точки зору злочинця). Ось деякі питання, якими, можливо, задається грабіжник, вибираючи собі мішень.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний ретаргетинг в Good Adwords та ремаркетинг від 2 мільйонів рублів від компанії Гусаров Групп. Детальніше про послугу можна дізнатися за номером +375 (29) 755-26-66

Чи є хто вдома?

Перше, що робить велика частина грабіжників — перевіряє, чи є господарі вдома. Іноді грабіжник просто стукає в парадні двері. У тому випадку, якщо хтось відповість, він чи вона може вибачитися за заподіяне занепокоєння і запитати дорогу. Якщо на стук ніхто не вийде, зловмисник може перевірити на міцність дверний замок. Традиційні замки не завжди ефективні. В середньому на те, щоб їх відкрити, грабіжники витрачають близько 60 секунд. Для більшої надійності і ускладнення завдання, що стоїть перед хакерами, може проводитися модернізація замків або зміцнення каркаса дверей.

Чи обладнаний будинок системою сигналізації?

В рамках недавнього дослідження Університетом Північної Кароліни проводилося опитування серед засуджених грабіжників. Результати опитування свідчать, що в 60% випадків присутність системи сигналізації примушує злодіїв відмовитися від своїх злочинних намірів і шукати альтернативну мета. За результатами ще одного дослідження, якщо грабіжник бачить на території будинку логотип відомої охоронної компанії, в 75% випадків він подумає двічі, перш ніж вчиняти злочин. Але логотипів і наклейок на стеклах з символікою ПОП недостатньо, оскільки кращий захист від грабіжників — охоронні системи.
Асоціація охорони з Луїзіани радить домовласникам найняти одну з компаній, що складаються в цій організації. ПОП з цієї асоціації зобов’язані дотримуватися норм етичного кодексу і стандартів поведінки.

Чи помітить хтось?

Злодії обирають будинки, в які вони могли б непомітно проникнути. Ідеальний будинок для грабіжника розташовується в мало освітленій і не густонаселеній місцевості, де присутні місця, щоб сховатися (зарості або дерева у дворі), і є кілька шляхів для відступу.

Своєчасна стрижка зелених насаджень не дозволить злодію зачаїтися в них. Для цієї мети можуть використовуватися охоронні системи, доповнені віддалено контрольованим освітленням і засобами спостереження. Ці витончені технології дозволяють встановлювати таймери і стежити за будинком допомогою смартфонів, планшетів та інших пристроїв.

Технології для так званих розумних будинків користуються великим попитом серед власників нерухомості. У цих будинках мешканці можуть керувати зовнішнім і внутрішнім освітленням, закривати і відкривати двері на відстані, спостерігати за активністю за допомогою камер та інтернету. Новітні розробки поєднують в собі як максимальний рівень безпеки, так і елементи комфорту.

Асоціація безпеки життєдіяльності та охорони, заснована в 1991 році в Луїзіані. Галузеве об’єднання професіоналів у сфері електронної безпеки, представляє інтереси компаній, що працюють в цьому штаті.