Мешканка Бронкса перетворила сімейний бізнес в процвітаюче ПОП

Мешканка Бронкса перетворила сімейний бізнес в процвітаюче ПОП
П’ять років тому батько Джесіки Джонсон помер, і їй довелося очолити базується в нью-йоркському Бронксі компанію Johnson Security Bureau, якою її сім’я володіла протягом більше 50 років. На той час у Джонсон була досить успішна кар’єра у фармацевтичній сфері, проте бажання зберегти сімейну компанію все-таки змусило перекваліфікуватися в керуючого ПОП.

«В Бронксі один з найвищих рівнів безробіття, порівняно з іншими населеними пунктами штату Нью-Йорк і країни в цілому, — говорить Джонсон. — Ми разом з братом відчували себе в боргу перед місцевими жителями за допомогу, яку вони нам надали».

Штат кампанії, яка дісталася Джесіки у спадок, складався з 16 осіб, і спочатку новий директор не бачила можливостей для його розширення. На ранньому етапі передбачувані темпи розвитку Johnson Security Bureau оцінювалися досить скромно — на рівні 5% в рік. На сьогоднішній день в компанії працює 150 співробітників, а обсяги продажів збільшилися в 6 разів.

Джонсон вважає, що головною обставиною, що змінив ситуацію на краще, став новий підхід. Вона, як, втім, і багато власників невеликих компаній, визнає, що спочатку була обрана невірна тактика. «Думаю, що це зупиняє безліч невеликих підприємств, або, принаймні, не дозволяє йти далі, — говорить директор охоронної компанії. — Вони не віддають собі звіт в тому, що існують нові можливості для розвитку бізнесу. Вся справа в перспективі».

Валід Коуп, колега Джонсон, вважає, що кордони первісного (вузького) бачення бізнесу вдалося дещо розширити. Розуміння того, як потрібно діяти, прийшов до власниці Johnson Security після бесіди з групою консультантів з програми Goldman Sachs «10,000 малих підприємств». Вони допомогли зрозуміти, що розумний ризик дозволяє змінити траєкторію розвитку компанії. І замість того, щоб утримуватися від ставок на довгострокові проекти, Джонсон вирішила випробувати долю.

Керуючі Johnson Security Bureau стали намагатися отримати роботу, на яку раніше не розраховували. Як і очікувалося, багато хто відмовлявся, поки хтось не погодився співпрацювати з цим ПОП. «Навіть незважаючи на те, що ми не цілком розуміли, що робимо, роботу ми продовжували. Як кажуть, грай роль, поки роль не стане тобою. Ми грали досить довго, поки, нарешті, повністю не зжилися з взятої на себе роллю», — згадує Джессіка Джонсон.

Компанія Johnson Security Bureau уклала трудову угоду в середу, а вже в понеділок співробітники компанії приступили до роботи. За п’ять днів були найняті і навчені 20 службовців, і з тих пір керівництво ПОП стало діяти більш рішуче.

Зараз керуючі розширили спектр послуг — Johnson Security Bureau надає як збройних, так і охоронців без зброї. Зі збільшенням штату внутрішня організація компанії зазнала деякі зміни. «Думаю, ця компанія здатна кинути виклик найбільшим світовим ПОП», — заявляє її директор. Вона пройшла довгий шлях і тепер не обмежується такими скромними прогнозами зростання, як 5% на рік.