Американські зброярі розробили новий легкий кулемет

Американські зброярі розробили новий легкий кулемет
General Dynamics, американська збройова компанія, розробила новий легкий кулемет.

Як повідомляє Jane’s, кулемет, який отримав назву LWMMG (Lightweight Medium Machine Gun), має калібр .388 (діаметр кулі 8,6 мм). Як випливає з його опису, по габариту і вазі новий кулемет порівняємо з кулеметами калібру 7,62 міліметра. Його довжина становить 124,4 сантиметра, а вага — всього 10,8 кілограма.

LWMMG володіє прицільною дальністю близько 1,7 кілометра і спеціально розроблений для патронів Norma Magnum. Це дозволяє йому з відстані в один кілометр пробити бронежилет третього рівня захисту. Таким чином, технічні показники нового кулемета практично вдвічі перевищують аналогічні характеристики кулемета калібру 7,62 міліметра.

General Dynamics оснастила свою розробку швидкознімним стволом. Крім того, наявність планок Пикатинни дозволяє оснащувати кулемет лазерними вказівками, оптичними прицілами і іншим додатковим обладнанням. Встановлювати зброю можна як на транспортні засоби, так і на стандартні триноги.
Фахівці також відзначають високу кучність стрільби кулемета в автоматичному режимі. Досягти цього інженерам американської компанії вдалося за рахунок зменшення віддачі.