11 03 2016

Американські зброярі розробили новий легкий кулемет

Американські зброярі розробили новий легкий кулемет
General Dynamics, американська збройова компанія, розробила новий легкий кулемет.

Як повідомляє Jane's, кулемет, який отримав назву LWMMG (Lightweight Medium Machine Gun), має калібр .388 (діаметр кулі 8,6 мм). Як випливає з його опису, по габариту і вазі новий кулемет порівняємо з кулеметами калібру 7,62 міліметра. Його довжина становить 124,4 сантиметра, а вага - всього 10,8 кілограма.

LWMMG володіє прицільною дальністю близько 1,7 кілометра і спеціально розроблений для патронів Norma Magnum. Це дозволяє йому з відстані в один кілометр пробити бронежилет третього рівня захисту. Таким чином, технічні показники нового кулемета практично вдвічі перевищують аналогічні характеристики кулемета калібру 7,62 міліметра.

General Dynamics оснастила свою розробку швидкознімним стволом. Крім того, наявність планок Пикатинни дозволяє оснащувати кулемет лазерними вказівками, оптичними прицілами і іншим додатковим обладнанням. Встановлювати зброю можна як на транспортні засоби, так і на стандартні триноги.
Фахівці також відзначають високу кучність стрільби кулемета в автоматичному режимі. Досягти цього інженерам американської компанії вдалося за рахунок зменшення віддачі.
Интересные материалы читать все
Розкрій або різання металу на заготовки, а в деяких випадках на готові (кінцеві) вироби, досить поширена технологічна операція...
Переваги лазерної технології різання
Останнім часом особливою популярністю користуються металопластикові вікна, адже вони не тільки виглядають досить-таки привабливо,..
Переваги металопластикових вікон
«Бізнес-маркет» - міжнародна майданчик ділових пропозицій, на якій будь-яке підприємство, яке є членом торгово-промислової палати..
Міжнародний майданчик «Бізнес-маркет»
Выбор датчика движения, который наилучшим образом соответствует, вашим потребностям, связан с несколькими соображениями. В..
Как выбрать датчик движения для сигнализации?