30 04 2015

Ветерани армії США підтримують використання приватних охоронців на військових базах

Ветерани армії США підтримують використання приватних охоронців на військових базах
Недавня трагедія на базі Форт-Худ змусила представників американського Конгресу знову задатися питанням про те, що необхідно зробити для запобігання подібних інцидентів у майбутньому? Поряд з розмовами про необхідність у більш ретельних перевірках, фокус уваги тепер зосереджений і на інших аспектах безпеки військових баз. Зокрема, обговорюється питання про повернення до практики охорони пропускних пунктів військовослужбовцями, а не приватними контрактниками.

У 2004 році командування американської армії, намагаючись привернути більше солдатів для участі в іракській кампанії, вирішило на кілька тисяч розширити базу цивільних охоронців. У минулому військові об'єкти в основному охоронялися солдатами в уніформі, тоді як зараз охоронці, стоять біля КПП на території військових баз, - найчастіше співробітники компаній, таких як G4SGS (ПОП, раніше відоме як Wackenhut Services), Akal Security, Garda World (колишнє Vance Federal Security Systems) і Coastal International Security. Іншими словами, основна робота по захисту передовій лінії військових об'єктів американської армії віддана на відкуп приватним організаціям. «Ми вважаємо, що приватні компанії, в тому числі G4SGS, володіють достатнім потенціалом, щоб надати адекватний захист», - заявляє Сьюзен Пітчер, прес-секретар G4SGS.

І все ж, цивільні службовці в уніформі ПОП або ж військові охоронці? Щоб визначити, хто більше підходить для охорони військових баз, необхідно повномасштабне дослідження заходів безпеки. А поки питання залишається відкритим.

Незважаючи на широкий розголос, яку отримав трагічний інцидент на базі Форт-Худ (солдат, раніше проходив службу в Іраку, застрелив трьох військовослужбовців і поранив ще 16), діючі військові та ветерани армії США висловлюють впевненість у тому, що приватним компаніям під силу забезпечити безпеку армійських баз. Джеф Найхарт з прес-служби Бази морської піхоти Кемп-Пендлтон пояснює, що існують жорсткі правила, що регламентують наявність особистої зброї на службі. За його словами, проходити реєстрацію персонального зброї повинні всі, хто перебуває на військовому об'єкті. Існують й інші аргументи на користь контрактників. «Охорона цивільними особами воріт військових об'єктів хороша тим, що вони не так часто змінюють один одного, - каже Найхарт. - Багато ж солдати змінюють місця дислокації кожні два-чотири роки».

Ветерани недавніх війн висловлюють різні думки щодо приватних охоронців, але більшість все-таки віддає перевагу їм, а не військовослужбовцям. «Чи здатні солдати замінити охоронців? - Задається питанням колишній десантник Клінт Бродхерст. - Солдати, в більшості своїй, - професіонали і впораються з будь-яким завданням. Разом з тим, у них і без того багато справ, і робота охоронцями може привнести додатковий стрес в їхнє життя ». У доважок до того, що солдатам, які виконують функції охоронців, доведеться менше часу проводити з сім'ями, це також відніме час, необхідний для тренувальних занять.

Джонатан Нордін був офіцером-артилеристом в Афганістані. За його спогадами, приватні охоронці військової бази в Німеччині виглядали вельми вражаюче, були ефективним засобом боротьби з кримінальною активністю. Інша ситуація спостерігалася на базі Форт-Брегг у Північній Кароліні, де загроза насильства із застосуванням вогнепальної зброї була набагато вища. «В силу обмеженого бюджету на пропускних пунктах замість контрактників стояли солдати, - описує систему охорону Нордін. - Було помітно, що їм просто не вистачає професійної підготовки для виконання такої роботи. Ці солдати були фахівцями військової справи. Але чи були вони фахівцями в галузі охорони? Звичайно ж, ні ». Нордін вважає, що виконання охоронних функцій не представляє особливої складності для солдатів, але приватні компанії - найкраще рішення як в ближній, так і в довгостроковій перспективі.

У загальному і цілому, ветерани американської армії не вважають, що причиною безглуздою бійні на базі Форт-Худ стало рішення залучити для її охорони приватну компанію.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария