У Вашингтоні за «круглим столом» зібралися представники приватного охоронного бізнесу

У Вашингтоні за «круглим столом» зібралися представники приватного охоронного бізнесу
Національна асоціація охоронних компаній NASCO провела щорічний круглий стіл для представників приватного охоронного бізнесу (Private Security Industry Leader’s Roundtable). Захід відвідали офіційні особи з більше 30 компаній, у тому числі фірм, що випускають продукцію для охоронної сфери, і представники державних охоронних компаній.

NASCO — найбільша асоціація контрактної охоронної індустрії, що представляє інтереси понад 250 тисяч професійних офіцерів охорони, що працюють в бізнес-організаціях і урядових установах. Під час круглого столу проводилися презентації, присвячені питанню про наймання охоронних компаній, що розглядався з різних точок зору: комерційної, юридичної, політичної та економічної. Говорилося про соціальні і ділові можливості для ПОП. Цього року захід відвідало вдвічі більше гостей, ніж у 2011-му.

Круглий стіл розпочався з першого в історії NASCO юридичного форуму. Його головою стала учасниця ради директорів і директор з правових питань G4S Джулі Пейн (Julie Payne). Протягом трьох годин обговорювалися юридичні питання і надавалася цінна інформація про заробітну плату, перевірках службовців на благонадійність, успішних і невдалих стратегіях судових тяжб. За словами виконавчого директора NASCO Стіва Емітея (Steve Amitay), ця ініціатива викликала «феноменальну реакцію», і керівництво асоціації планує провести ще один юридичний форум під час червневого Самміту контрактної охорони (Contract Security Summit) у Вашингтоні.

Під час спільної програми Роберт Х. Перрі (Robert H. Perry) представив учасникам круглого столу огляд новітніх трендів, злиттів і поглинань, що мали місце в охоронній індустрії, а також розповів про перспективи на 2014-й рік. Професор Монреальського універітета Максиміліано Малон (Maximiliano Mulone) повідав учасникам круглого столу про результати свого дослідження щодо партнерства поліції і приватної охорони, поширення аутсорсингу і приватизації функцій правоохоронних відомств. Також під час заходу йшлося про розробки національних і міжнародних стандартів діяльності приватних охоронних компаній.

Під час круглого столу відбулося вручення премії імені Едварда Б. Уотсона (Edgar B. Watson). Її отримав Іра А. Ліпман (Ira A. Lipman), засновник Guardsmark. Премія Едварда Уотсона вручається NASCO за індивідуальні заслуги в приватної охоронної індустрії в цілому, роботу, спрямовану на дотримання високих стандартів, підвищення свідомості і відповідальності персоналу.