08 05 2015

Власники індійських ПОП: Клієнтам потрібні сторожа, а не охоронці

Власники індійських ПОП: Клієнтам потрібні сторожа, а не охоронці
Співробітникам індійських ПОП часто за невелику плату доводиться охороняти значні площі, нерідко вони змушені працювати понаднормово і виконувати, крім своїх професійних обов'язків, ще й інші функцій. Наприклад, записувати номери в'їжджають на територію, що охороняється автомобілів.

Представники більшості охоронних агентств Індії кажуть, що до них пред'являється досить багато вимог як з боку влади, так і профспілкових організацій, що стосуються зарплати, підготовки та реєстрації охоронців і агентств, в яких вони працюють. Однак, за словами керівників охоронних фірм, гроші, які громадськість готова платити, є чинником, що визначає, в кінцевому підсумку, якість охоронного сервісу.

Садір Далві (Sudhir Dalvi), власник компанії Mastercare Manpower Solutions and Facilities, що базується в місті Пуна, підкреслює, що послуги підготовлених охоронців повинні належним чином винагороджуватися. «Представники громадськості консультуються з нами, коли намагаються вирішити питання про те, яка кількість охоронного персоналу їм буде потрібно, - говорить Далві. - Вони часто посилаються на нестачу коштів і часом просять скоротити персонал наполовину, або ж збільшити кількість робочих годин для кожного охоронця, що позначається на якості сервісу».

Домовласники не підходять до питання про безпеку з усією серйозністю, додає власник згаданого ПОП: «Багато звертаються до нас за« сторожами », які б відкривали і закривали ворота, управляли системами водопостачання і були готові виконати іншу рутинну роботу, таку як, наприклад, покупка продуктів. Ми ж навчаємо охоронців того, як слід перевіряти відвідувачів і робити відповідні записи, також намагаємося враховувати специфічні вимоги з боку домовласників. Але багато охоронці є вихідцями з малозабезпечених сімей та схильні до впливу добре одягнених громадян на дорогих машинах».

Власники деяких ПОП, називаючи охоронця «безправним овочем», висловлюються в тому дусі, що персонал охоронних агентств не встановлює розмір оплати праці. Це призвело до того, що сек'юріті дорогих готелів і технопарків заробляють в межах 14-15 тисяч рупій (220 - 240 доларів) на місяць, тоді як офіцери охорони житлових комплексів отримують половину зазначеної суми. «Діяльність багатьох охоронних агентств навряд чи піддається якому-небудь визначенням. Тому уряду слід встановити чіткі стандарти щодо мінімальної заробітної плати охоронців і їх обов'язкової підготовки. Це стане першим кроком на шляху до того, що охоронців перестануть використовувати як сторожів і домогосподарок», - вважає Санджей Чендекар (Sanjay Chandekar) з Starline Enterprises.
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария