У Малайзії зростає попит на охоронців

У Малайзії зростає попит на охоронців
Згідно з офіційною статистикою, за перші 9 місяців цього року в Малайзії відбулися 4 436 нападів. Для порівняння, за весь минулий рік таких інцидентів було 6244.

З січня по вересень поточного року мали місце 15 375 пограбувань із застосуванням насильства, включаючи збройні пограбування і пограбування, організовані вуличними бандами; в минулому ж році цей показник відповідав 20 140. І, незважаючи на всі зусилля по боротьбі зі злочинністю, вживаються королівської поліцією Малайзії, деякі жителі країни все-таки воліють захист приватних охоронних служб.

За даними Асоціації охоронних служб Малайзії, за останнє десятиріччя кількість сертифікованих охоронних компаній збільшилася з 200 до 712, що свідчить про наявність попиту на персональних охоронців.

Друзі сайту: вас може зацікавити геология участка під коттедж, яку ви можете замовити за доступними цінами на сайті imsa.ru

Однією з компаній, яким цього року вдалося домогтися істотного комерційного успіху, стала Super Force Security Services. Super Force забезпечує безпеку житлових будівель, бізнес-комплексів, готелів, торгово-розважальних центрів, будівельних майданчиків і, до всього іншого, мультинаціональних і державних компаній. Але найбільшим попитом все-таки користується служба охоронців компанії.

У Малайзії зростає попит на охоронців

За словами Вана Асмадей, керівника команди охоронців Super Force, особистий охоронець клієнту обходиться в середньому від 8 до12 тисяч малайзійських рінггітів на місяць (2400-3700 доларів) за умови 12-годинного робочого дня, але без урахування понаднормової роботи.
У цій охоронної компанії також є елітна служба супроводу, що забезпечує безпеку високопоставлених осіб. «Представники нашої команди пройшли спеціальні курси підготовки, під час яких отримали навички стрільби з близької відстані, тактичної стрільби, навички ідентифікації загроз та інші», — говорить Ван Асмадей.

Зараз штат компанії налічує 150 охоронців непальської національності, 150 охоронців з місцевої етнічної групи, ще 20 людей займаються адміністративною роботою. «50 непальських охоронців, що працюють у нас, входили до складу групи миротворців ООН в Лівані. Вони мають ліцензії британського посольства в Непалі», — пояснює представник ПОП.

Експерти охоронного спільноти також відзначають наявність в Малайзії ринку охоронців-жінок. При цьому велика їх частина не поступається чоловікам у професійній підготовці.

За відомостями новинного порталу Reddif Business, в період 2011-2020 років число мільйонерів в Малайзії має збільшитися з 76 до 249 тисяч, а ця обставина, у свою чергу, створює передумови для процвітання індустрії персонального захисту.