21 05 2015

Найнебезпечніша зброя в історії кінематографа

Найнебезпечніша зброя в історії кінематографа
Ці рентгенографічні знімки демонструють детальну будову самих канонічних видів зброї, оспіваних світовою кіноіндустрією, таких як Walther PPK Джеймса Бонда або M16, якою був озброєний герой Аль Пачіно у фільмі Брайана Де Пальма «Обличчя зі шрамом».

Роботи 51-річного британського художника Ніка Візі являють собою спробу «дегламурізаціі» збройової техніки і пониження її статусу до наукових експонатів. Візі використовував розроблену ним технологію рентгенографічною фотографії, щоб зобразити широке розмаїття продукції світової збройової індустрії - від крихітного Derringer, пострілом з якого був убитий Авраам Лінкольн, до M60 Джона Рембо (фільм «Перша кров»).

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та надійний кирпич Екатеринбург, який ви можете придбати за доступними цінами!

«Що може стати каталізатором проблем, якщо людина, що знаходиться в тому ніжному віці, коли свідомість найбільш відкрито для зовнішніх впливів, потрапляє в погану компанію? - Таким питанням задається художник. - Результат бійок, в яких беруть участь молоді люди, часом буває позитивним, однак наявність зброї може спричинити серйозні наслідки. І ось ми намагаємося показати, що зброя - це просто машини для вбивства».

Самим знаменитим на цих знімках, є, мабуть, джеймсбондівського Walther PPK, що з'являється з перших кадрів фільмів про легендарного агента 007, коли він повертається, цілиться і стріляє. Цей же пістолет Карл Вальтер подарував Гітлеру в знак подяки за можливість озброєння німецької армії, з якого рейхсканцлер Німеччини згодом і застрелився, сидячи у своєму фюрербункере.

В експозиції Візі присутній і інше сінематіческое зброя: Magnum 45 - їм був озброєний Клінт Іствуд, який виконував роль Брудного Гарі, рушниця Термінатора Spas 12 і згадана вже гвинтівка M16, якою розмахував Аль Пачіно у фільмі «Обличчя зі шрамом», вимовляючи свою знамениту репліку: «Привітайся з моїм маленьким другом!».

За словами Візі, всі одиниці зброї, які він зобразив за допомогою знімків рентгенографії, є більш-менш точними репродукціями тих зразків, які використовуються на знімальних майданчиках. Однак художник також каже, що, можливо, деякі екземпляри були упущені з уваги, оскільки актори працюють з величезним безліччю продукції зброярів, і встежити за всіма деталями просто неможливо.

«Під час зйомок використовується неодружене зброю, і після натискання на спусковий гачок слід спалах світла, зі стовбура вилітає хмара диму, чується звук пострілу», - пояснює Візі.

«За допомогою цифрових технологій ми реанімували цю зброю, щоб воно нічим не відрізнялося від бойового. Кінематографісти кілька модифікують дуло, ми ж повернули поршень і помістили в магазин бойові патрони».

На питання про те, яку зброю йому подобається більше, сам Візі відповідає, що штурмові гвинтівки «виглядають дуже естетично, але в той же час і лякаюче, якщо задуматися про те, що з їх допомогою можна зробити».

Син близького друга Візі в підлітковому віці загинув у перестрілці. Художник же сподівається, що його роботи будуть служити для тінейджеров якимсь попередженням про те, що зброї краще уникати. «Ми намагаємося представити їх у вигляді якихось наукових примірників, - додає Візі. Сподіваюся, що люди, що тримають в руках зброю, будуть менше ототожнювати себе з Джоном Рембо або персонажем Call of Duty. Замість цього будуть замислюватися про наслідки і розуміти, що якщо натиснути на курок - з стовбура полетять кулі».
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария