27 05 2015

Вчителів у школах Флориди вчать протистояти активним стрільцям

Вчителів у школах Флориди вчать протистояти активним стрільцям
Звук падаючого на підлогу металу луною рознісся по коридору початкової школи. Це був порожній магазин для патронів, вислизнули з рук. «Така ситуація не повинна вас лякати і друкуватися глибоко в пам'яті сталевим дзвоном, - пояснює присутнім в аудиторії Зак Хадсон, співзасновник Defensive Tactics Solutions. - Це звук надії на виживання. Звук можливості».

Після трагедії, що сталася торік у Ньютаун, штат Коннектикут, шкільні адміністрації стали розробляти додаткові заходи безпеки, щоб захистити школярів та їх вчителів. Робилися ініціативи з озброєння вчителів, збільшення чисельності охоронного персоналу, залученню збройних приватних охоронців або поліцейських, також вносилися зміни в планування шкільних приміщень, учням видавалися куленепробивні рюкзаки та виготовлені з аналогічного матеріалу грифельні дошки.

Під час навчального року деякі викладачі беруть ініціативу в свої руки і намагаються підготуватися до найбільш небажаним сценаріями розвитку подій. Але що може зробити школи більш безпечними? Інструктори по самообороні, у кожного з яких найчастіше є діти шкільного віку, кажуть, що подібні програми підготовки мають стати обов'язковими для викладачів.

Друзі сайту: можливо вам потрібні якісні фасадные панели купить які ви можете за доступними цінами!

«Навчальні пожежні тривоги влаштовуються щорічно, - говорить Хадсон. - Не зрозумійте мене неправильно, пожежні тривоги дуже важливі, але ж діти частіше гинуть від збройових пострілів, ніж від вогню».

На своїх заняттях інструктори роздають посібники, складені ФБР, в яких йдеться про те, що існує три можливих варіанти дій, коли озброєний зловмисник входить в приміщення: бігти, ховатися або протистояти йому.

«До фізичної нейтралізації злочинця слід вдаватися як до останнього засобу, коли життю загрожує безпосередня небезпека», - повідомляється в такому посібнику Федерального бюро.

В рамках проекту розповідалося також про те, як можна втекти або сховатися, але основна частина семінару присвячена способам роззброєння озброєного злочинця. Учасникам семінару розповідають, як вихоплювати стовбур і відводити його вбік. Ця частина семінару нагадує курси самооборони, на яких учасники вчаться тому, як і коли слід наносити удар і вибирати правильну позицію, щоб наблизитися до злочинця.

«Ви озброєні 8 різновидами зброї, - пояснював Фрідман. - Дві руки, два лікті, два коліна, дві стопи ». Під час тренування вчителів використовуються м'які подушки: інструктори закликають учасників заходу вкладати в кожен свій удар якомога більше агресії. «Нам необов'язково бути озброєними вогнепальною зброєю, - зазначав Френк Тейлор, шкільний адміністратор. - Знання про те, як слід використовувати можливості свого тіла і підручні засоби - ось найкраща самозахист».

Інструктори відзначають, що тактики і стратегії були спеціально розроблені для шкільних умов. Вчителям роз'яснюють, що певні предмети, присутні в аудиторії, можуть бути, у разі необхідності, використані для боротьби зі злочинцями. Наприклад, можна кинути степлер в зловмисника або вдарити їм в область скроні. При наявності ножиць Тейлор і Хадсон радили цілити ними в очі.

Під кінець занять у класній кімнаті неодмінно з'являвся чоловік, виконуючий роль поганого хлопця зі зброєю. Викладачам пропонувалося показати, чого вони навчилися на курсах протидії активним стрільцям.
Интересные материалы читать все
Сучасні ІР камери заслужено зайняли лідируючі позиції в продажах, впевнено залишивши свої аналоги далеко позаду. Сьогодні купити..
Як правильно купити ip камеру відеоспостереження
25 сентября 0 комментария
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария