Вчителів у школах Флориди вчать протистояти активним стрільцям

Вчителів у школах Флориди вчать протистояти активним стрільцям
Звук падаючого на підлогу металу луною рознісся по коридору початкової школи. Це був порожній магазин для патронів, вислизнули з рук. «Така ситуація не повинна вас лякати і друкуватися глибоко в пам’яті сталевим дзвоном, — пояснює присутнім в аудиторії Зак Хадсон, співзасновник Defensive Tactics Solutions. — Це звук надії на виживання. Звук можливості».

Після трагедії, що сталася торік у Ньютаун, штат Коннектикут, шкільні адміністрації стали розробляти додаткові заходи безпеки, щоб захистити школярів та їх вчителів. Робилися ініціативи з озброєння вчителів, збільшення чисельності охоронного персоналу, залученню збройних приватних охоронців або поліцейських, також вносилися зміни в планування шкільних приміщень, учням видавалися куленепробивні рюкзаки та виготовлені з аналогічного матеріалу грифельні дошки.

Під час навчального року деякі викладачі беруть ініціативу в свої руки і намагаються підготуватися до найбільш небажаним сценаріями розвитку подій. Але що може зробити школи більш безпечними? Інструктори по самообороні, у кожного з яких найчастіше є діти шкільного віку, кажуть, що подібні програми підготовки мають стати обов’язковими для викладачів.

Друзі сайту: можливо вам потрібні якісні фасадные панели купить які ви можете за доступними цінами!

«Навчальні пожежні тривоги влаштовуються щорічно, — говорить Хадсон. — Не зрозумійте мене неправильно, пожежні тривоги дуже важливі, але ж діти частіше гинуть від збройових пострілів, ніж від вогню».

На своїх заняттях інструктори роздають посібники, складені ФБР, в яких йдеться про те, що існує три можливих варіанти дій, коли озброєний зловмисник входить в приміщення: бігти, ховатися або протистояти йому.

«До фізичної нейтралізації злочинця слід вдаватися як до останнього засобу, коли життю загрожує безпосередня небезпека», — повідомляється в такому посібнику Федерального бюро.

В рамках проекту розповідалося також про те, як можна втекти або сховатися, але основна частина семінару присвячена способам роззброєння озброєного злочинця. Учасникам семінару розповідають, як вихоплювати стовбур і відводити його вбік. Ця частина семінару нагадує курси самооборони, на яких учасники вчаться тому, як і коли слід наносити удар і вибирати правильну позицію, щоб наблизитися до злочинця.

«Ви озброєні 8 різновидами зброї, — пояснював Фрідман. — Дві руки, два лікті, два коліна, дві стопи ». Під час тренування вчителів використовуються м’які подушки: інструктори закликають учасників заходу вкладати в кожен свій удар якомога більше агресії. «Нам необов’язково бути озброєними вогнепальною зброєю, — зазначав Френк Тейлор, шкільний адміністратор. — Знання про те, як слід використовувати можливості свого тіла і підручні засоби — ось найкраща самозахист».

Інструктори відзначають, що тактики і стратегії були спеціально розроблені для шкільних умов. Вчителям роз’яснюють, що певні предмети, присутні в аудиторії, можуть бути, у разі необхідності, використані для боротьби зі злочинцями. Наприклад, можна кинути степлер в зловмисника або вдарити їм в область скроні. При наявності ножиць Тейлор і Хадсон радили цілити ними в очі.

Під кінець занять у класній кімнаті неодмінно з’являвся чоловік, виконуючий роль поганого хлопця зі зброєю. Викладачам пропонувалося показати, чого вони навчилися на курсах протидії активним стрільцям.