06 09 2019

Системи автоматизації виробництва

Системи автоматизації виробництва
Автоматизація виробництва - це діяльність спрямована на передачу функцій управління і контролю, які раніше виконувалися людиною, автоматичним пристроям, приладам і механізмам, що дозволяє досягти збільшення обсягу виробництва, забезпечити високу якість продукту, зменшення кількості браку і залежності від людського фактора.

SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) - програмний комплекс, що забезпечує роботу в режимі реального часу і службовець для збору, обробки, архівування та контролю даних. SCADA системи є частиною АСУ ТП. Ознайомитись з лідером серед SCADA систем iFIX компанії GE Digital на https://indusoft.com.ua/ifix/.

Системи автоматизації виробництва:

- ERP (Enterprise Resource Planning) відповідає за організацію роботи всіх відділів організації. Головна функція системи - підвищення ефективності використання ресурсів підприємства за рахунок математичних методів планування.
- BI (Business intelligence) - ПО, яке здійснює збір і комплексний аналіз інформації, завдяки яким приймаються бізнес-рішення.
- MES (Manufacture Execution System) здійснює управління персоналом, відповідає за логістику і контроль. Оптимізує діяльність кадрів, тим самим зменшуючи собівартість і покращуючи роботу системи.
- SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) - програмний комплекс, що забезпечує роботу в режимі реального часу і службовець для збору, обробки, архівування та контролю даних. SCADA системи є частиною АСУ ТП.
- WMC (Warehouse Management System) - це ПО, що служить для автоматизації роботи складу і складського комплексу. Це ПО забезпечує централізоване управління над усіма процесами роботи складу.
- PLC (Programmable logic controller) - логічний контролер, службовець для автоматизації виробничих операцій. Контролер здійснює збір, зберігання і перетворення інформації і передбачає роботу в режимі реального часу.

Розглядають такі рівні управління: стратегічний, тактичний і оперативний. Дані системи служать для виконання різних видів завдань, які розрізняються між собою частотою обробки даних.
Интересные материалы читать все
Проблема очистки воды касается не только жителей загородных домов, но и обитателей мегаполисов. Качество текущей по трубам..
Установка системы очистки воды — какую лучше выбрать
19 сентября 0 комментария
У перекладі з німецької мови слово шлагбаум означає впало дерево. Цей пристрій придумали з метою здійснення обмеження і контролю..
Шлагбаум - відмінне рішення для успішної охорони територій та об'єктів
18 сентября 0 комментария
Крестик – один из наиболее распространенных символов Веры в Божественное Присутствие, который можно увидеть на теле практически..
17 сентября 0 комментария
«В наибольшей безопасности находиться тот, кто всегда настороже» - это выражение приписывают древнеримскому поэту Публилию Сиру...
17 сентября 0 комментария