06 06 2015

У Каліфорнії адміністрація шкіл планує сформувати власну службу безпеки

У Каліфорнії адміністрація шкіл планує сформувати власну службу безпеки
Шкільна рада міста Модесто, штат Каліфорнія, планує обговорити питання про забезпечення безпеки території кампусу, і найняти охоронців чи навіть сформувати шкільну службу безпеки.

Нещодавно адміністрація закладу також проголосувала за те, щоб на майбутній навчальний рік укласти контракт з поліцією. Але представник ради Стів Гренбо назвав це тимчасовим заходом. Він звернувся до адміністрації з проханням розглянути пропозицію про створення служби безпеки. «Необхідно вести спостереження за кожною вулицею і використовувати будь-які засоби для того, щоб захистити наших дітей, - пояснює автор такої ідеї, все-таки проголосував за укладення контракту з поліцією.

У школах Модесто налічується близько 30 тисяч студентів. Приміром, у шкільному районі каліфорнійського Стоктона, де кількість учнів становить 37 тисяч, з 1985 року існує власний поліцейський департамент. У такому поліцейському підрозділі є шеф, один лейтенант, три сержанта, два капрала, 14 офіцерів, один резервний офіцер, 4 диспетчера, а також клерк, який працює з відбитками пальців. Як повідомляється на офіційному вебсайті, департамент функціонує цілодобово і допомагає міської поліції у вирішенні проблем, пов'язаних зі злочинними угрупованнями.

Друзі сайту: Компания ГРУЗЧИКОВ Сервис СПб предлагает послуги грузчиків за доступними цінами!

Представник шкільної ради Сью Свахлен каже, що підлітки відчувають себе в безпеці, перебуваючи на території кампуса: «Офіцери поліції допомагають створити атмосферу захищеності, але шкільні охоронці - це щось зовсім інше».

Рубен Вілалобос з шкільної ради каже, що його турбують витрати, необхідні для фінансування шкільної служби безпеки, а також юридична сторона співпраці з приватними охоронцями - співробітники ЧОП не володіють такими ж повноваженнями, що й поліцейські. «Нам все одно доведеться викликати копів, навіть з урахуванням того, що на території кампуса вже знаходиться офіс шкільного поліцейського, - говорить Вілалобос. - Роль поліції дуже важлива для шкіл, при проведенні спортивних заходів та позакласної активності».

Треба відзначити, що, згідно зі статистикою національного центру освіти та інших відомств, в період 2009-10 в 40% американських школах відбувався, щонайменше, один інцидент насильницького характеру. В останні місяці 2011-го року близько 5% школярів приносили в навчальний заклад зброю. Близько 8% учнів повідомляли, що їм погрожували або ж наносили ушкодження, використовуючи зброю на території школи.

Статистика по частині тяжких злочинів, включаючи зґвалтування, залишається стійкою протягом останніх 20 років: 5 повідомлень про злочини припадають на 1000 студентів.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария