21 07 2015

Приватні охоронці в британському місті отримають особливі повноваження

Приватні охоронці в британському місті отримають особливі повноваження
Можливо, незабаром офіцерів компанії Guarding UK навчатимуть навичкам, що застосовується при патрулюванні території та припиненні антисоціальної поведінки: приватним охоронцям в Боскомб (передмістя британського Борнмута, графство Дорсет) можуть бути надані спеціальні повноваження: вилучати пляшки з алкогольними напоями, видворяти бродяг і зупиняти велосипедистів, пише видання Daily Echo.

Серед іншого, охоронцям може бути надано право записувати імена та адреси громадян, вчиняють правопорушення, повідомляти людям про розпивання напоїв тільки в питних закладах і вимагати від неповнолітніх віддавати пляшки зі спиртовмісною рідиною.

Друзі сайту: на сторінці http://sro53.com/calc-building/ ви можете дізнатися більше про вступ в СРО, а також за контактним телефоном +79210221849

Під час нещодавньої наради в комерційній асоціації Боскомб обговорювалася програма, покликана підвищити рівень безпеки в районі. Міська рада Борнмута схвалив фінансування в розмірі 60 тисяч євро в перший рік реалізації програми, надалі представники бізнес-спільноти зможуть її продовжити.

Місцеві чиновники заявляють, що патрульні офіцери, що стежать за дотриманням порядку і припиняють дрібні правопорушення, нададуть додатковий рівень безпеки як для місцевих жителів, так і для підприємців: «Така ініціатива дозволить збільшити присутність сил безпеки - і охоронці стануть таким собі допоміжним ресурсом поліції».

Більш того, планується реалізація проекту «Business Watch», в рамках якого власники магазинів зможуть за посередництвом радіопристроїв зв'язатися з співробітниками охорони в разі виникнення складнощів, що теж є неабиякою перевагою перед іншими.

Керуючий Sovereign Shopping Centre Рей МакГлінн в цьому зв'язку заявив наступне: «Мета обох проектів - дозволити людям відчувати себе в більшій безпеці, що, до всього іншого, сприятиме розвитку торгівлі. Ми сподіваємося, що місцева спільнота нас підтримає».
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария