16 08 2015

Влада Британії має намір заборонити своїм громадянам шпигувати за сусідами, використовуючи камери відеоспостереження

Влада Британії має намір заборонити своїм громадянам шпигувати за сусідами, використовуючи камери відеоспостереження
Домовласники на британських островах, що встановлюють камери відеоспостереження для безпеки власності, можуть зіткнутися з додатковими складнощами, оскільки в поліцію почали надходити скарги на людей, які шпигують за своїми сусідами.

Ендрю Реннисон, спеціальний уповноважений з питань, що стосуються систем спостереження, заявив, що уряду, можливо, доведеться розробити нові закони, що регулюють використання таких систем.

Зараз у Британії не існує будь-яких правил чи обмежень даної практики. У міру того, як охоронні системи дешевшають, їх встановлюють сотні тисяч громадян. Однак джерела з британського уряду повідомляють, що неодноразово надходили скарги про порушення недоторканності приватного існування.
У цьому місяці уряд представив новий звід правил для зовнішніх систем відеоспостереження, зокрема, для тих, які використовує поліція.
«Люди розміщують камери відеоспостереження, виходячи з хороших спонукань. Орієнтовно в наступному році я опублікую керівництво для користувачів, оскільки думаю, що людям потрібні деякі роз'яснення », - зазначав в інтерв'ю журналістам Реннисон, призначений в кінці минулого року на нещодавно створену посаду. На питання про те, чи будуть у нових правилах присутнім розділи, в яких говориться, що камери не повинні зазіхати на приватне життя сусідів, Реннисон відповів: «Так, думайте про те, куди направляєте свої камери, думайте про сусідів, і про те, навіщо це робите. Мене турбує те, що можуть порушуватися цивільні права, надалі я очікую більшої кількості скарг від приватних користувачів або громадян, чиї сусіди встановили охоронні системи».

Друзі сайту: можливо вам потрібна швидка та якісна уборка квартиры в СПб, яку ви можете замовити за низькими цінами!

Але будь-яка спроба уряду законодавчо обмежити можливість застосування систем відеоспостереження натрапить на протести з боку тих, хто вважає їх корисним засобом у боротьбі зі злочинністю. Урядовці також хочуть, щоб поліція і місцева влада в рамках нової програми проводили регулярні перевірки, щоб встановити, чи є необхідність у використанні відеокамер і наскільки вони ефективні. Якщо ж камери не будуть відповідати існуючим критеріям, їх доведеться демонтувати. Представники уряду також пропонують місцевим органам самоврядування публікувати на вебсайтах відомості про місцезнаходження камер.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария