16 08 2015

На Гаваях набувають чинності нові правила для приватних охоронців

На Гаваях набувають чинності нові правила для приватних охоронців
Охоронну індустрію на Гаваях чекають великі зміни: кожен, що працює в цій сфері, ризикує залишитися без роботи, якщо менш ніж за два місяці не владнає деякі нюанси, що мають відношення до роботи, відповідно до нових вимог законодавства штату. Згідно з нововведеннями, який набирає чинності 1 липня, всім охоронцям - збройним або беззбройним - доведеться носити з собою карту охоронця як підтвердження того, що вони пройшли реєстрацію у відомстві приватних детективів і охоронців.

Постанова 205 передбачає, що «всі охоронці і всі агенти, оперативники і помічники, найняті охоронним агентством, приватної комерційної організацією або урядовим агентством повинні подати заявку на реєстрацію і відповідати певним нормам, приписам, а також вимогам щодо підготовки:

  • Бути старше 18 років;
  • Закінчити середню школу або її еквівалент;
  • Не мати фізичних чи психічних захворювань, що мають безпосереднє відношення до професії і заважають виконанню професійних обов'язків;
  • Не мати судимості (за винятком тих випадків, коли судимість було знято за рішенням суду), наявність якої свідчило б про непридатність конкретної особи для роботи охоронцем.

Перш, ніж почати працювати, охоронець повинен успішно пройти восьмигодинний інструктаж.
І надалі брати участь у щорічних чотиригодинних заняттях.

Штат базується в Гонолулу компанії Star Protection Agency налічує 800 офіцерів, і половина з них вже відповідає новим вимогам штату. На думку президента компанії Робіна Медейрос, розробка стандартів для індустрії легітимізує професію.
«Підготовлений охоронець, який отримав ліцензію, зможе заробляти більше, тому нова ініціатива матиме позитивний вплив на нашу професію», - пояснює Медейрос, якому також, як і рядовим сек'юріті, потрібно карта охоронця.

Друзі сайту: ви можете смотреть тут наявні місця в хостелах та гуртожитках та орендувати їх на короткий термін за доступними цінами!

«Такий крок покликаний забезпечити наш охоронний бізнес деяким мінімумом освітніх і тренувальних стандартів, - говорить сенатор штату Уїлл Есперо, що став в 2010 році одним з авторів законопроекту. - Ми відчули необхідність у наявності деякого мінімуму підготовки для охоронців, оскільки вони несуть відповідальність за громадську безпеку, і громадяни їм довіряють».

Вартість карти і підготовчих занять варіюється в межах 100-250 доларів. Влада Гаваїв не уточнюють, хто повинен платити суму цього внеску, тому дане питання залишається на розсуд власників охоронних компаній.

Однак законодавці вважають, що це - невелика плата за поліпшення громадської безпеки.

«Якщо розглядати, те, що трапилося в Бостоні - окремо взятий інцидент доморощеного тероризму... ці люди (охоронці), змішуючись з натовпом, могли б при наявності деякої підготовки вирішити певні проблеми, які стосуються національної безпеки», - пояснює сенатор Есперо.

Повідомляється, що отримувати карти охоронців будуть зобов'язані і ресторанні вішібали. За словами офіційних осіб, домогтися взаєморозуміння з людьми з охоронної індустрії вельми непросто, але вони повинні знати, що після 30 червня цього року без наявності картки не зможуть працювати на законних підставах.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария