20 08 2015

Індійська поліція взялася за навчання приватних охоронців

Індійська поліція взялася за навчання приватних охоронців
Інститут підготовки охоронців в пенджабськом Центрі навчання новобранців поліції (Джахан ХЕЛА) став джерелом професійних службовців для приватних і державних компаній. Засноване в 2008 році освітня установа випустило вже більше 5000 охоронців, серед яких 300 жінок.

Інститутом управляє Punjab Police Security Corporation. У цій установі професійної підготовки існує посада співробітника з питань працевлаштування, чиє завдання полягає в тому, щоб налагодити зв'язки з представниками охоронної індустрії та бізнес-структурами для працевлаштування випускників.

Протягом двох місяців охоронці проходять безкоштовне навчання в рамках програми, передбаченої розробленими в 2007 році правилами для охоронних агентств. Під час підготовки охоронців увага приділяється цілою низкою аспектів, як то: фізична витривалість, володіння вогнепальною зброєю, ліквідація займань, евакуація під час надзвичайних ситуацій, перевірка документів, перша допомога постраждалим, використання електронних гаджетів, зокрема, систем відеоспостереження, смарт-карт, систем розпізнавання біометричних даних, бездротових і мобільних засобів комунікації, також приділяється увага питанням юридичного характеру.

«Попит на сервіс приватних охоронних компаній постійно збільшується. Компанії, в свою чергу, потребують добре підготовлених охоронців. Охоронні агентства шикуються в чергу ще перш, ніж закінчиться курс навчання. Охоронці знаходять роботу не тільки на території Пенджабу, але і в інших штатах, - говорить представник інституту. - Перш охоронний сервіс наймали тільки фінансові або промислові бізнес-організації. Тепер же власники нерухомості і представники інших сфер також звертаються до послуг охоронних фірм».

За словами Кунвара Викрама Сінгха, голови Центральної асоціації приватної охоронної індустрії, що є засновником першого в Індії інституту підготовки охоронців, охоронці-жінки, котрі навчалися в Джахан Хелане, зараз працюють у французькій алмазодобувної компанії в Мадхья-Прадеш. «Я рекомендував уряду Пенджабу звернути увагу на підготовку молоді для роботи в інших країнах, оскільки там існує високий попит на кваліфікований персонал. Якщо уряд погодитися, охоронна асоціація зможе спростити стандартизацію навчального плану і надати іншу необхідну допомогу», - пояснює Вікрам Сінгх.

Згідно з оцінками чиновника, приватна охоронна індустрія щорічно розширюється на 25%. Нещодавно поліцейська охоронна корпорація Пенджабу отримала замовлення на 15000 охоронців зі штату Західна Бенгалія. «Ми підписали меморандум про взаєморозуміння з урядом Керала, що передбачає створення охоронної академії», - додає Вікрам Сінгх. - Неможливо забезпечувати безпеку і покладатися при цьому виключно на уряд, тому що територій занадто великі. І за таких обставин роль приватної охорони стає надзвичайно важливою, оскільки охоронні компанії можуть використовуватися в цілях підтримки законності і порядку».
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария