11 09 2015

Приватний охоронець в Каліфорнії: право на цивільний арешт

Приватний охоронець в Каліфорнії: право на цивільний арешт
Згідно зі статистикою, в Каліфорнії чисельність охоронного персоналу вчетверо перевищує штат поліцейської служби.

Бюро безпеки та слідчих служб - підрозділ каліфорнійського Управління у справах споживачів, регулює питання, що мають відношення до охоронної індустрії. Основні вимоги при реєстрації та ліцензування охоронців містяться в інформаційному бюлетені, в якому також згадується про необхідність отримання охоронцями спеціальних дозволів на носіння кийків, вогнепальної зброї або балончиків зі сльозогінним газом.

Наявність кожного різновиду зброї передбачає проходження окремої підготовки. Існують і інші вимоги: такі, як перевірка біографічних фактів, наявності американського громадянства та іншого. Одна лише ліцензія охоронця не дає право використовувати яке-небудь із згаданих засобів захисту.

Як і всі громадяни США, приватні охоронці наділені повноваженнями проводити цивільний арешт. Згідно зі статтями 837-849 Кримінально-процесуального кодексу штату Каліфорнії, кожна людина, який подав заяву про отримання ліцензії приватного охоронця, зобов'язаний пройти восьмигодинний інструктаж, присвячений питанню про громадянське арешті.
Охоронець не є представником правоохоронних органів і не наділений таким же правом арешту, як і офіцер поліції.

Головним обов'язком охоронця є захист власності або приватних осіб. За таких обставин охоронець стає агентом власника власності і отримує право задавати питання громадянам, які перебувають на території цієї власності, у разі необхідності охоронець може перешкоджати проникненню сторонніх осіб, стаючи у них на шляху.

Основна роль охоронців полягає в запобіганні протиправних дій. Якщо це не представляється можливим, охоронець повинен спостерігати і повідомляти.
Охоронець не має права застосовувати заходи фізичного впливу, за винятком тих випадків, коли він захищає громадян, власність свого роботодавця, в цілях самооборони або коли виникає необхідність обгрунтованого застосування сили для цивільного арешту. Обгрунтоване застосування сили увазі силу, достатню, щоб захистити себе або затримати підозрюваного у ситуації, коли слід провести арешт.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария