Світлові лайтбокси: Переваги

Світлові лайтбокси: Переваги
У різних містах — великих і малих, нас оточують рекламні оголошення. Їх розміщують всюди: в газетах, листівках, на електронних носіях. Одним з найпопулярніших способів помістити оголошення є світловий короб.

Зверніть увагу, що якісні световые вывески ви можете знайти на сайті best-art.com.ua просто зараз.

Світлові лайтбокси виготовляють із сталевих труб або спеціалізованих профілів, де застосовують оргскло, акрил, полікарбонат або банерну тканину. Такі конструкції підсвічуються люмінесцентними лампами. А сама інформація розташована на лицьовій стороні виробу. При цьому вони можуть бути різних розмірів і форм.

Чому ж світлові короби популярні?

По-перше, для виготовлення таких вивісок обходиться недорого. По-друге, сам монтаж і обслуговування не займають багато часу і сил. І, по-третє, це дуже ефективний спосіб залучення потрібної уваги клієнтів.

Головні переваги лайтбоксів:

— конструкція дуже тонка і при цьому легка;

— простий дизайн;

— яскраве підсвічування рекламного поля;

— можна додавати по кілька зображень, які будуть легко мінятися;

— низьке споживання електроенергії і безпеку для навколишнього середовища.

Лайтбокси можна використовувати, як світлову вивіску, на якій можна написати потрібну інформацію. Дуже часто такі вироби використовують в самих приміщеннях, наприклад в торгових центрах — для підсвічування або розміщення важливих оголошень. Також лайтбокси використовують для виділення назви фірми або бренду, ніж дуже часто користуються компанії.

Ціни на світлові короби варіюються від низьких і до найвищих. Все залежить від площі поверхні для реклами; необхідних матеріалів для виготовлення каркаса і короба; складності самої конструкції. Також враховується спосіб, яким будуть наносити необхідну інформацію — може бути фарба або плівка. Ще один фактор — дизайн, який підбирають саме під ваші вимоги. Тому ціна на кожний виріб індивідуальна.

Для гарного функціонування компанії на ринку, необхідна реклама. І все частіше бізнесмени користуються лайтбоксами, які дозволяють ефективно донести інформацію своїм клієнтам. Тому обов’язково зверніть свою увагу на цю продукцію.