30 07 2018

Світлові лайтбокси: Переваги

Світлові лайтбокси: Переваги
У різних містах - великих і малих, нас оточують рекламні оголошення. Їх розміщують всюди: в газетах, листівках, на електронних носіях. Одним з найпопулярніших способів помістити оголошення є світловий короб.

Зверніть увагу, що якісні световые вывески ви можете знайти на сайті best-art.com.ua просто зараз.

Світлові лайтбокси виготовляють із сталевих труб або спеціалізованих профілів, де застосовують оргскло, акрил, полікарбонат або банерну тканину. Такі конструкції підсвічуються люмінесцентними лампами. А сама інформація розташована на лицьовій стороні виробу. При цьому вони можуть бути різних розмірів і форм.

Чому ж світлові короби популярні?

По-перше, для виготовлення таких вивісок обходиться недорого. По-друге, сам монтаж і обслуговування не займають багато часу і сил. І, по-третє, це дуже ефективний спосіб залучення потрібної уваги клієнтів.

Головні переваги лайтбоксів:

- конструкція дуже тонка і при цьому легка;

- простий дизайн;

- яскраве підсвічування рекламного поля;

- можна додавати по кілька зображень, які будуть легко мінятися;

- низьке споживання електроенергії і безпеку для навколишнього середовища.

Лайтбокси можна використовувати, як світлову вивіску, на якій можна написати потрібну інформацію. Дуже часто такі вироби використовують в самих приміщеннях, наприклад в торгових центрах - для підсвічування або розміщення важливих оголошень. Також лайтбокси використовують для виділення назви фірми або бренду, ніж дуже часто користуються компанії.

Ціни на світлові короби варіюються від низьких і до найвищих. Все залежить від площі поверхні для реклами; необхідних матеріалів для виготовлення каркаса і короба; складності самої конструкції. Також враховується спосіб, яким будуть наносити необхідну інформацію - може бути фарба або плівка. Ще один фактор - дизайн, який підбирають саме під ваші вимоги. Тому ціна на кожний виріб індивідуальна.

Для гарного функціонування компанії на ринку, необхідна реклама. І все частіше бізнесмени користуються лайтбоксами, які дозволяють ефективно донести інформацію своїм клієнтам. Тому обов'язково зверніть свою увагу на цю продукцію.
Интересные материалы читать все
Як вибрати службу по відкриттю замків? Таке питання задають собі власники квартир і автомобілів, коли самостійно відкрити..
Як вибрати сервіс по відкриттю замків?
Незалежно від якості, довговічності і надійності двері, захист від проникнення сторонніх, перш за все, залежить від замка. Крім..
Як вибрати дверний замок?
Сьогодні неможливо уявити життя сучасної людини, без мобільного телефону. Це засіб зв'язку, без якого не можна обійтися ні в..
Як вибрати мобільний телефон?
Еще одна коллекторская компания, терроризирующая заемщиков и даже тех людей, которые никогда у них и у банков не брали кредиты...