19 11 2020

Як отримати гроші в ломбарді?

Як отримати гроші в ломбарді?
Більшість людей стикалися з проблемою, коли до зарплати ще далеко, а грошові кошти терміново необхідні вже зараз. Продаж коштовностей та інших речей - єдине, що спадає на думку в такій ситуації. Деякі люди вважають за краще продати речі через інтернет, що є небезпечною справою. Безпечний спосіб швидко отримати гроші - заставити цінності в ломбард.

Переваги співпраці з ломбардом

Ця комерційна організація надає короткострокові позики під заставу прикрас, побутової техніки, іншого цінного майна. На відміну від банку гроші можна отримати протягом декількох годин. Також ломбард в г. Киев pod-zalog.com.ua надає послугу попередньої оцінки, що дуже зручно. Люди довіряють ломбардам, тому що тут можна отримати гроші відразу і нема потреби збирати величезну кількість документів.

Переваги:

- моментальна видача грошей - як тільки проведена оцінка, клієнт отримує обумовлену суму на руки, до позичальника пред'являється мінімальна кількість вимог;
- необмежена сума - клієнт отримує суму позики рівнозначну вартості товару;
- мінімальний пакет документів - для підтвердження угоди досить паспорта;
- ломбард приймає велику різноманітність заставних речей - електроніка, дорогоцінні прикраси, предмети розкоші.

Одне з основних переваг кредитного центру - сюди без проблем можуть звертатися клієнти, чия кредитна історія не є найкращою. Тут не перевіряють, наскільки правильно і вчасно ви розрахувалися з попередніми кредитами. Застава гарантує повернення боргової суми в повній мірі за допомогою реалізації цінності.

Особливості роботи ломбардів

Найбільшим попитом користуються ювелірні прикраси, старовинні речі та монети. Здати можна як побутову техніку, так і прикраси з діамантами. Оцінку проводять фахівці, які точно визначають остаточну суму. Принцип роботи простий - клієнт залишає матеріальну цінність в заставу та отримує натомість гроші. У зазначений термін він повинен прийти та забрати річ, повертаючи гроші. Всі речі маркуються і зберігаються в сейфі. Золоті прикраси зберігаються в сейфах окремо один від одного.

Як вибрати ломбард?

У ломбарді можна здати в заставу широкий асортимент цінних речей на взаємовигідних умовах. Ми гарантуємо збереження застави, спеціальний догляд за ювелірними прикрасами, захист від крадіжки та пошкоджень. Угода оформляється на простих і зрозумілих умовах за низькою відсотковою ставкою. Оцінку дорогоцінних каменів проводить професійний гемолог. Ми не нав'язуємо терміни та позики та прислухаємося до переваг клієнта. Протягом пільгового періоду штрафні відсотки не діють.
Интересные материалы читать все
Кредит – это очень тонкая и серьезная вещь. Безусловно он помогает в тех или иных ситуациях, но, чтобы сделать его максимально..
24 ноября 0 комментария
Системи відеоспостереження – найбільш гнучкий та практичний спосіб забезпечити безпеку житла або бізнесу. Тим більше, що вибір на..
24 ноября 0 комментария
Сервопривід - це електромеханічний пристрій, що дозволяє відкривати та перекривати лінію на звороті теплоносія окремого контуру...
Як працює сервопривід для теплої підлоги?
21 ноября 0 комментария
Більшість людей стикалися з проблемою, коли до зарплати ще далеко, а грошові кошти терміново необхідні вже зараз. Продаж..
Як отримати гроші в ломбарді?
19 ноября 0 комментария