З розвитком охоронної індустрії в США розвивається і страховий ринок

З розвитком охоронної індустрії в США розвивається і страховий ринок
Епоха «Великої рецесії» внесла свої корективи в багато індустрії, у тому числі і належать до громадському сектору. Місцеві самоврядування вдаються до заходів жорсткої економії і масових скорочень, яким піддаються і поліцейські департаменти. За оцінками Ордена поліцейського братства США — об’єднання профспілок службовців поліції, з початку рецесії приблизно 12-15 тисяч офіцерів поліції, приведених до присяги, позбулися своїх робочих місць; за даними Міжнаціональної асоціації начальників поліцейських підрозділів, без роботи залишилися близько 10 тисяч поліцейських.

У той час як штат поліцейських управлінь скорочується, а перед чиновниками виникає необхідність вжиття відповідних заходів для підвищення рівня захищеності громадян у зв’язку з такими трагічними випадками, як у школі Ньютаун, попит на охоронців приватних агентств продовжує зростати. У Детройті, наприклад, з початку рецесії діяльність деяких охоронних компаній розширилася на 80%. Такий високий попит став додатковою підмогою для індустрії, темпи зростання якої протягом певного періоду становили 7-12% на рік.

Можливо вас зацікавить якісний та швидкий монтаж СКУД, який ви можете замовити для підвищення рівня безпеки на вашому підприємстві!

У міру розвитку індустрії приватної охорони розширюється і страховий сервіс, необхідний приватним охоронним фірмам, які намагаються убезпечити себе від можливих наслідків, пов’язаних з професійною діяльністю. Для страхових агентів і брокерів, що працюють з охоронними агентствами, важливо розуміти масштаби потенційних ризиків та інші фактори, що впливають на вартість страхового покриття відповідальності.

Охоронні фірми можуть використовуватися для різного роду цілей — від забезпечення безпеки в спальних районах, до галасливих спортивних подій. Робота в кожній конкретній ситуації супроводжується різним ступенем ризику, що впливає на доступність і вартість страхового покриття відповідальності.

Фактори, що визначають ризик

Проти охоронців, що працюють в місцях роздрібної торгівлі, часто подаються судові позови з причини незаконного затримання, взяття під варту або порушення принципів приватного існування. Власники магазинів, у свою чергу, очікують, що охоронці повинні забезпечити безпеку, і в той же час їх робота не повинна тягти за собою яких би то не було юридичних наслідків.

Охоронці, що працюють в бідних кварталах американських міст, піддають себе куди більшій небезпеці. Як правило, службовці охоронних підприємств, використовуються для захисту житлових будівель в районах з високим рівнем злочинності. Існує велика ймовірність, що проти таких охоронців можуть бути висунуті судові звинувачення в тих випадках, якщо вони не зможуть захистити місцевих жителів.

В обох випадках можуть виникнути ситуації, коли охоронцям буде вкрай складно забезпечити належний рівень безпеки для своїх клієнтів. Однак деякі вдаються до компромісних рішень. Наприклад, охоронці торгових центрів можуть домовитися з клієнтом про обмеження своєї ролі і просто повідомляти про підозрілу діяльність менеджерам або поліції.

Брак досвіду може призвести до складнощів, з якими найчастіше стикаються стартапи або нові охоронні фірми. Страховики вважають їх занадто ризикованими в силу нестачі знань індустрії, які б дозволяли уникнути судових претензій.

Гарна підготовка знижує потенційний ризик

Зазвичай охоронці проходять спеціалізовану підготовку, але часом цьому не приділяється належної уваги. У подібних обставинах, коли відсутні єдині стандарти підготовки на національному рівні, страхові агенти можуть порадити фірмам звернути увагу на місцеві норми, що регламентують рівень підготовки охоронців.

Ситуативна навчання охоронців знайомить зі специфікою індустрії. Службовцям охоронних агентств в роздрібних магазинах слід бути готовими до інцидентів, відмінним від тих, які трапляються в малобюджетних житлових комплексах. Також охоронці повинні розуміти необхідність виправданого застосування сили. Для цього все більша кількість охоронних компаній проводять інструктажі, покликані знизити ймовірність судових тяжб.

Питання про озброєнні

Деякі страхові компанії не надають страхового захисту збройним охоронцям, так як їх робота пов’язана з великим ризиком судових переслідувань. Такий нюанс надзвичайно важливий, враховуючи нещодавні події в Ньютаун. Політики і оглядачі почали висловлюватися за надання школам озброєної охорони.
На тлі почастішання випадків застосування вогнепальної зброї, у представників багатьох комерційних організацій та громадські служб виникають питання щодо безпеки. І приватні охоронці стають найбільш популярним відповіддю. А страховим агентам, які прагнуть стати частиною цієї розвивається ринкової ніші, звичайно ж, слід вивчити всі аспекти охоронного бізнесу, щоб надати своїм клієнтам необхідне страхове покриття.