28 11 2015

Кількість убитих торік охоронців в США можна співставити з кількістю загиблих поліцейських

Кількість убитих торік охоронців в США можна співставити з кількістю загиблих поліцейських
Згідно з даними, зібраними охоронної асоціацією, що базується в Північній Кароліні, в минулому році було вбито 112 співробітників служб безпеки, які перебували на посту. Майже стільки ж поліцейських загинуло внаслідок природних причин і нещасних випадків під час роботи і поза нею. Кількість нападів на охоронців збільшилася на 17%.

«Ми почали збирати ці статистичні дані для охоронної індустрії кілька років тому, оскільки до нас ніхто раніше цим не займався», - сказав у телефонному інтерв'ю Рик Маккен, генеральний директор охоронної асоціації Private Officer International.

Разом з тим, на сайті організації Officer Down Memorial Page, що відстежує смертність працівників правоохоронних органів, говориться, що 126 офіцерів поліції померли торік в результаті злочинних дій, аварій або з природних причин.

Друзья сайта:: вас может заинтересовать качественный бетон Истра, который вы можете купить по доступным ценам для своего строительства!

Private Officer International співпрацює з урядовими агентствами, приватними компаніями та медіа-агентствами, отримуючи інформацію про інциденти, що сталися із співробітниками служб безпеки. Минулого тижня організація представила попередню статистику щодо вбивств і отриманих травм приватними охоронцями в 2012 році. У цій статистичної викладенні враховувалися тільки ті випадки, яким аналітики Private Officer International змогли знайти підтвердження. Але представники дослідницької групи відзначають, що реальні цифри можуть бути на 12-20% вище, оскільки відомості про смертях охоронців не завжди відповідають дійсності, а часто про такі інциденти не повідомляється зовсім - керівники багатьох охоронних агентств вважають загибель своїх службовців звичайним явищем в силу специфіки професії охоронця і сполученого з нею ризику.

Глава дослідницької компанії 56-річний Рік Маккен, що почав працювати в охоронній сфері з 17 років, вважає, що люди сприймають як належне некоректне ставлення, з яким доводиться стикатися охоронному персоналу, що працює в торгових комплексах і великих магазинах - багато з торішніх випадків нападів на охоронців мали місце саме в цих установах.

Більшість нападів сталися в нічних клубах, житлових районах і роздрібних магазинах. Також повідомляється, що ряд інцидентів був зафіксований в лікарнях.

«У середньостатистичному торговому центрі за рік налічується 50-110 записів про загрози або фізичних нападах, але багато хто про це не повідомляють з тієї причини, що менеджери компаній воліють не розголошувати таку інформацію», - говорить Маккен. - Вони наражають себе на небезпеку, часом їм не вистачає професійної підготовки і відповідних засобів захисту».

Private Officer International закликає американських законодавців розробити дієві проекти законів, що передбачають більш суворе покарання за напади на приватних охоронців.

Коротка статистика


Кількість травм і нападів на охоронців за останній рік збільшилася на 17%.
Загинули 112 охоронців, що знаходилися на посту: 103 чоловіки, 9 жінок.
Середній вік загиблих становить 46 років, наймолодшому з цих людей було 19 років.
Нічні клуби, житлові будівлі і роздрібні магазини - три місця, де сталося найбільше вбивств охоронців.
Три найбільш поширені причини смертей: вогнепальні поранення (65), травми, отримані від ударів (14), ножові поранення (9).
Чотири охоронці за минулий рік покінчили із собою, це сталося не під час служби.
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария