Популярність пневматичної зброї

Популярність пневматичної зброї
Пневматична зброя останнім часом стало дуже популярним у всьому світі. Багато відомих торгові марки, які спеціалізуються на виробництві зброї, виготовляють пневматику. Принцип стрільби за допомогою стиснутого повітря відомий досить давно, мало не з часів фараонів. На сьогоднішній день магазини зброї пропонують покупцям пневматичні гвинтівки і пістолети різних моделей.

Цей різновид зброї є надзвичайно поширеним засобом самооборони. Сучасний пістолет, який працює на основі пневматики, стане вагомим аргументом в разі зіткнення зі злочинцями. На жаль, кількість осіб, які зазіхають на чуже майно, здоров’я, а то й життя громадян, не зменшується, а це значить, що як і раніше є необхідність в обороні. На жаль, в нашій країні такий варіант використання пневматичної зброї не отримав широкого розповсюдження. Причиною цього стало чинне законодавство, яке значно обмежує кількість осіб, яким надається можливість здобувати пістолети і гвинтівки. В інших державах пневматична зброя продається цілком вільно. Такий підхід дозволяє збільшити шанси порядних громадян в боротьбі з правопорушниками.

Популярність пневматичної зброї

Самооборона є не єдиною областю застосування пневматичної зброї. Така зброя дуже популярно серед мисливців. Це не випадково, адже окремі моделі просто безвідмовні! Так можна охарактеризувати гвинтівку пневматичну umarex dominator. В її конструкцію включений кращий в світі резервуар для стисненого повітря. Одна заправка дозволяє робити близько 120 пострілів. Ця гвинтівка забезпечує відмінну купчастість стрільби, що є її безсумнівним гідністю. Виготовлено зброю з металу і пластика.

Гвинтівка дуже ергономічна, що дозволяє користуватися нею тривалий час, при цьому, не відчуваючи втоми. Маса зброї становить 5,6 кілограмів, що є оптимальним показником. Патрони калібром 4,5 мм вилітають зі ствола зі швидкістю 250 м / с. Автоматичний запобіжник гарантує безпеку використання. Також гвинтівка допускає ймовірність монтажу оптичного прицілу, що значно збільшує дальність ураження.
Така гвинтівка відмінно підходить для стрільців, які не мають досвіду застосування стрілецької зброї.
Традиційна німецька якість високо цінується професіоналами і обивателями.