04 03 2016

Системи аудіореєстрації

Системи аудіореєстрації
Системи аудіоконтролю служать відмінним доповненням відеоспостереження і сприяють посиленню заходів безпеки, дозволяючи здійснювати дистанційну перевірку об'єкта на предмет проникнення злоумишленніков.Но можливості сучасних систем аудіореєстрації набагато ширше стандартних охоронних цілей.
Сучасні системи безпеки спрямовані на всебічний контроль і забезпечення стовідсоткової впевненості клієнта в власної захищеності.

Для досягнення цієї мети все більшої популярності завойовують системи аудіореєстрації як частина загального спектра системи.

Аудіоконтроль - це комплекс організаційних і технічних заходів, спрямованих на акустичний контроль об'єкту, що охороняється (будь-то офіс, квартира, приватний будинок або прилегла до нього територія).

Системи аудіоконтролю служать відмінним доповненням відеоспостереження і сприяють посиленню заходів безпеки, дозволяючи здійснювати дистанційну перевірку об'єкта на предмет проникнення зловмисників.

Але можливості сучасних систем аудіореєстрації набагато ширше стандартних охоронних цілей.

На сьогоднішній день, в силу високої конкуренції на ринку, кожен далекоглядний керівник зацікавлений в побудові максимально ефективної корпоративної культури. Адже добробут бізнесу безпосередньо залежить від професіоналізму співробітників, рівня сервісу, що надається, лояльності по відношенню до клієнтів і т.д.

Тому у великих офісах популярністю користується устаткування для запису телефонних розмов.

З його допомогою можна контролювати і аналізувати стандарти спілкування з клієнтами і партнерами, вчасно припиняти витік конфіденційної інформації, визначати характер переговорів (службові чи особисті питання вирішуються в робочий час), відстежувати раціональність міжміських переговорів. Таким чином, можна зміцнити трудову дисципліну і скоротити витрати за телефонним зв'язком. В принципі, в багатьох компаніях практикується запис телефонних розмов.

Постійно вдосконалюють системи аудіореєстрації виконують свої функції чітко і якісно: мініатюрний шпигунський мікрофон сверхчувствітелен до акустичної інформації і безшумний в роботі.

Повторне прослуховування запису телефонної розмови допомагає вирішувати спірні питання, наприклад, в частині домовленостей з партнерами, що актуально при укладанні угод і угод по телефону.

Сучасні системи запису телефонних розмов заносять в базу даних дату, час, тривалість, вхідні та вихідні номери.
При дзвінку з погрозами дане обладнання дає можливість визначити номер телефону, з якого був зроблений дзвінок, ідентифікувати голос зловмисника, використовувати запис дзвінка в якості речового доказу.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария