07 03 2016

Біометрія на службі безпеки

Біометрія на службі безпеки
При створенні технічних засобів для забезпечення безпеки важливо, щоб вони були сучасними. Біометрика сьогодні - одна з прогресивних областей і широко використовується при створенні систем безпеки. Встановлюючи біометричні системи захисту, слід знати деякі розрахунки і властиві їм характеристики.

Різні біометричні системи захисту можуть бути порівняні між собою за допомогою декількох характеристик, наведених нижче.

Біометрика (деякі розрахунки для систем безпеки)

Біометрика - це реєстрація індивідуальних параметрів людського організму. Зчитувати і оцифровувати ці параметри повинні спеціальні біометричні системи. У подібних системах існує таке поняття, як «помилка реєстрації». Біометрика під цим розуміє відсоток суб'єктів, на які мають можливості зареєструватися в системі. Якщо людина взагалі не може бути зареєстрований в системі або після реєстрації не може бути розпізнаний, такий випадок відносять до ймовірності помилки збору даних. Імовірність помилки реєстрації можна розрахувати для кожного суб'єкта окремо за такою формулою: де FTE (n) = кількість неуспішних спроб реєстрації / загальне число спроб реєстрації. Для отримання загального FTE все персональні показники усредняют:
Біометрика має ще одне поняття такого роду - «ймовірність помилкового недопуску» - для зареєстрованих в системі людей визначає відсоток випадків відмови в доступі. FRR теж може бути визначена для кожного окремо взятої людини. FRR залежить не тільки від користувача, але і може змінюватися з часом: зазвичай цей показник зменшується в міру того, як користувач навчається працювати з системою. Попередження повертається формула: де FRR (n) = кількість відмов у доступі / загальна кількість спроб.

Біометрика розраховує і «вірогідність помилкового допуску» - ймовірність допуску яка не зареєстрована в системі людини. Для отримання статистично надійного розрахунку цього показника має бути зроблено багато спроб проходу. Імовірність помилкового розпізнавання як людини може бути розрахована за наступною формулою: де FAR (n) = кількість успішних незалежних спроб розпізнатися як персона n / загальна кількість незалежних (тобто з різними людьми) спроб.

Біометричні системи доступу (оцінка)

Коли Ви вибираєте біометричні системи доступу, важливо враховувати ті показники, які були розглянуті нами вище (FAR, FRR, FTA), крім того, не можна забувати і про інші якості: біометричні системи доступу повинні бути зручні у використанні. Цей параметр включає в себе такі характеристики, як мінімальність часу спрацьовування, а значить, високу пропускну здатність. В ідеалі біометричні системи доступу повинні характеризуватися некооперативного - мінімальним набором дій, що здійснюються людиною для того, щоб бути ідентифікованим системою. Ще одна характеристика - низька ймовірність підробки системи, що перевершує ризик несанкціонованого проникнення на територію або об'єкт.

Всі біометричні системи захисту класифікуються на два види: статичні і дінаміческіе.Статіческіе біометрії - це зображення обличчя, відбиток пальця, малюнок райдужної оболонки ока та інше; динамічні - голос, підпис, хода. Оцінка поведінкових систем нижче, ніж у статичних, оскільки поведінкові ознаки можна імітувати. Біометричні системи захисту, в кращому випадку, повинні володіти всіма цими характеристиками відразу. Розглянемо найбільш прогресивні рішення, представлені на сучасному ринку систем безпеки. Найбільш перспективним рішенням визнано 3D-розпізнавання осіб. 3D забезпечує більшу розділяє здатність, що має на увазі більш низький показник FAR при незмінному показнику FRR. Біометричні системи захисту в 3D характеризуються більш високим рівнем стійкості до підробки.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария