Чи варто купляти протикрадіжну систему

Чи варто купляти протикрадіжну систему
Менталітет українського підприємництва, на жаль, передбачає надію на ілюзорне «авось». Власники магазинів та інших об’єктів вважають, що можуть вкрасти у кого-небудь, але тільки не у них. Чи варто говорити про те, що це далеко не так.

Переваги покупки протикрадіжного обладнання

Кожного власника торгового об’єкта хоч раз, але відвідувала думка придбати протикрадіжну систему для свого магазину. Кожен розуміє, що дане охоронне устаткування дозволить забезпечити безпеку товару і, як наслідок, уникнути втрат в зв’язку з крадіжками. Треба зауважити, що це не єдина вигода, яку набувають люди, які вирішили купити протикрадіжну систему для магазину. Завдяки їй, можна істотно скоротити витрати, які неминучі при її відсутності. А саме витрати на охоронні послуги сторонньої охоронної компанії або на утримання збільшеного штату своїх охоронців. Ніхто не сперечається, від фізичної охорони відмовитися повністю не вийде. Але від кілька одиниць особового складу запросто. Адже система проти крадіжок пильнує цілодобово і постійно на чеку, на передовій охорони матеріальних цінностей і товару. Їй не ужно платити зарплату. Єдине, чого вона потребує, так це періодичне обслуговування фахівцем компанії, яка проводить обслуговування охоронного обладнання та систем безпеки.

Зважаючи на це, економія коштів виходить істотною. Особливо, якщо перерахувати цю економію з розрахунку на рік. Тільки уявіть, скільки потрібно співробітників охорони, щоб перешкодити не санкціонований винос товару? А тепер помножте це число на ціну охоронних послуг на годину, та на кількість годин і т.д. Ну як сума?

Не забувайте про те, що снують охоронці не тільки дисциплінують покупців, але і часом, дратують. Про яку кількість продажів тоді може йти мова? І додамо людський фактор у вигляді: чи не додивився, прогавив, вийшов покурити, відволікся на дзвінок, запив і забив … Ну і плюс втома.

Вам достатньо лише один раз купити протикрадіжну систему охорони. Більше немає вкладень. І це так жедостоінство. Це обладнання починає піклуватися про вашу безпеку і добробут вашого бізнесу відразу. Його не потрібно навчати, контролювати. В результаті отримуєте економію на утриманні додаткових охоронців, штат яких можна зменшити. А якщо взяти до уваги те, що система проти крадіжок запобігає втрати від крадіжок і виносів, то вигода від її придбання вимальовується більш ясно. Фактично вона приносить прибуток.