22 04 2016

Види і класифікація засобів фізичної оборони і захисту

Види і класифікація засобів фізичної оборони і захисту
Засоби фізичного захисту є важливою ланкою в забезпеченні безпеки особистості. Їх прийнято розділяти на пасивні і активні.

пасивні засоби фізичної оборони

Під пасивними розуміються такі засоби, як бронежилети. Виробництво і вдосконалення балістичної захисної екіпіровки стало можливо завдяки появі високоміцних ниток. Сучасні бронежилети своєї популярності і надійності зобов'язані арамідна волокну Кевлар-29. Проте, серед вітчизняних бронетканей, на сьогоднішній день, вже існують такі, що не поступаються кевлару, а також не мають аналогів серед зарубіжних розробок. Що ж стосується засобів фізичного захисту, що використовується для забезпечення безпеки приміщень та транспорту, то на ринку найбільш популярними і часто використовуваними є захисні плівки. Такий вид безпеки виключає прицільне попадання, в разі пострілу, а під час вибуху - не допускає поранення розлітаються осколками скла, крім того, захисні плівки мінімізують попадання вогню в приміщення і салон автомобіля. Застосування плівки на автомобільних стеклах допомагає уникнути швидкого проникнення злодіїв в салон машини в разі розбивання скла. Однак, крім безпосередньо захисних властивостей, захисна плівка сприяє обмеженню витоку інформації з приміщень. Така здатність можлива завдяки екрануючим властивостям плівки.
активні засоби фізичного захисту і оборони

До активних засобів фізичного захисту ставляться різного роду електрошокові пристрої (Ешу) газові балончики та газові пістолети, що застосовуються. Серед зазначених засобів особистої безпеки найбільш популярними, як у правоохоронних органах, так і в повсякденному житті звичайних громадян, є саме шокери. Така «любов» до них обумовлена великою зручністю у використанні і відсутністю отримання серйозної шкоди самому власнику (як відбувається іноді при самообороні газовими засобами захисту). В основі дії електрошокових пристроїв лежить обмеження дій або їх повне відключення завдяки появі больового шоку (при торканні до будь-якої частини тіла на 0,5-1 сек) або непритомності (при 2-5 сек торкання). Серед електрошокерів, мають хороші можливості, відзначаються: пристрій «Ласка» і «Air TASER» - електронний пістолет для оборони, доступний для населення. Найпопулярнішими газовими балончиками, серед вільно доступних, є балончики серій «Кобра» і «Скорпіон».

Підбирати для себе найбільш оптимальний засіб активної фізичного захисту слід з фахівцем, який може оцінити ваші можливості і ефективної того або іншого способу оборони, щоб уникнути отримання власних ушкоджень власника.
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария