22 04 2016

Види і класифікація засобів фізичної оборони і захисту

Види і класифікація засобів фізичної оборони і захисту
Засоби фізичного захисту є важливою ланкою в забезпеченні безпеки особистості. Їх прийнято розділяти на пасивні і активні.

пасивні засоби фізичної оборони

Під пасивними розуміються такі засоби, як бронежилети. Виробництво і вдосконалення балістичної захисної екіпіровки стало можливо завдяки появі високоміцних ниток. Сучасні бронежилети своєї популярності і надійності зобов'язані арамідна волокну Кевлар-29. Проте, серед вітчизняних бронетканей, на сьогоднішній день, вже існують такі, що не поступаються кевлару, а також не мають аналогів серед зарубіжних розробок. Що ж стосується засобів фізичного захисту, що використовується для забезпечення безпеки приміщень та транспорту, то на ринку найбільш популярними і часто використовуваними є захисні плівки. Такий вид безпеки виключає прицільне попадання, в разі пострілу, а під час вибуху - не допускає поранення розлітаються осколками скла, крім того, захисні плівки мінімізують попадання вогню в приміщення і салон автомобіля. Застосування плівки на автомобільних стеклах допомагає уникнути швидкого проникнення злодіїв в салон машини в разі розбивання скла. Однак, крім безпосередньо захисних властивостей, захисна плівка сприяє обмеженню витоку інформації з приміщень. Така здатність можлива завдяки екрануючим властивостям плівки.
активні засоби фізичного захисту і оборони

До активних засобів фізичного захисту ставляться різного роду електрошокові пристрої (Ешу) газові балончики та газові пістолети, що застосовуються. Серед зазначених засобів особистої безпеки найбільш популярними, як у правоохоронних органах, так і в повсякденному житті звичайних громадян, є саме шокери. Така «любов» до них обумовлена великою зручністю у використанні і відсутністю отримання серйозної шкоди самому власнику (як відбувається іноді при самообороні газовими засобами захисту). В основі дії електрошокових пристроїв лежить обмеження дій або їх повне відключення завдяки появі больового шоку (при торканні до будь-якої частини тіла на 0,5-1 сек) або непритомності (при 2-5 сек торкання). Серед електрошокерів, мають хороші можливості, відзначаються: пристрій «Ласка» і «Air TASER» - електронний пістолет для оборони, доступний для населення. Найпопулярнішими газовими балончиками, серед вільно доступних, є балончики серій «Кобра» і «Скорпіон».

Підбирати для себе найбільш оптимальний засіб активної фізичного захисту слід з фахівцем, який може оцінити ваші можливості і ефективної того або іншого способу оборони, щоб уникнути отримання власних ушкоджень власника.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария