07 09 2015

Багаті райони американських міст змушені наймати приватних охоронців

Багаті райони американських міст змушені наймати приватних охоронців
Через бюджетних скорочень на вулицях американських міст тепер рідше можна побачити дільничних поліцейських, а в деяких фешенебельних районах на зміну офіцерам поліції приходять неозброєні охоронці.

Жителям таких анклавів Окленда, як Окмор і П'ємонт Пайнс, вирушаючи на роботу, не доводиться турбуватися про безпеку своїх осель, оскільки по затихлому вулицях безперервно курсують автомобілі приватних охоронних компаній, попереджаючи потенційних грабіжників про перешкоди, які очікують їх на шляху до наживи.

«У міру того, як на вулицях стає менше працівників правоохоронних органів, а рівень майнових злочинів зростає, люди відчувають необхідність в рівноцінної заміни, - пояснює Кріс де Гузман, головний операційний директор First Alarm - компанії, що надає захист більш сотні будинків в Окленді. - Тому й звертаються до таких компаній, як наша».

Раніше патрулювали здебільшого торгові центри та приватні квартали, службовцям охоронних фірм зараз знаходиться більш широке застосування. Останнім часом проглядається стійкий тренд: цілі групи житлових районів укладають контракти з ЧОП, а не тільки асоціації домовласників або комерційні райони.

«Крім Окленда, компанії для патрулювання наймаються районами Атланти і Детройта - містами з дуже високим рівнем злочинності», - говорить Стів Еміта, виконавчий директор Національної асоціації охоронних підприємств США. - Це відбувається повсюдно. Муніципалітети та міські ради, як правило, розташовують обмеженими ресурсами, і після скорочення штату на сотню поліцейських, управлінню не завжди вдається вчасно відреагувати на всі повідомлення про злочини».

Починаючи з 2007 року, фінансові надходження до міських бюджетів незмінно скорочувалися, згідно з даними Національної ліги міст. У 2010-му Окленду, де статистика вбивств - одна з найвищих на північноамериканському континенті, довелося звільнити 80 поліцейських. У той же час, згідно з прогнозами Бюро трудової статистики, кількість робочих місць в індустрії приватної охорони в період з 2010 по 2020 роки збільшиться на 19% (1-1,2 мільйона охоронців). Головним чином такий приріст пояснюється тим фактом, що зараз приватні фірми виконують роботу, колись є виключною прерогативою правоохоронних органів.

За словами Дага Мошера, жителя Оклендського Монтрклера, що допомагає у вирішенні питань місцевого ради безпеки, громадяни розсерджені тим, що поліція не реагує на виклики і повідомлення про правопорушення. Не так давно злочинці вторглися в один з будинків у кварталі Мошера і винесли все, що могли.

Результати деяких досліджень вказують на те, що приватна охорона успішно бореться зі злочинністю. Приміром, рівень злочинності в районах Лос-Анджелеса, де були присутні охоронці приватних компаній, скоротився на 11%, - стверджують вчені з Університету Дюка і Університету штату Пенсільванії, що проводили в 2011 році спільне дослідження.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария