Як вибрати охоронну компанію і не помилитися?

Як вибрати охоронну компанію і не помилитися?
Ви вирішили найняти охоронну фірму і укласти договір на охорону свого об’єкта або на установку систем безпеки, наприклад, відеоспостереження. За якими ознаками можна судити про респектабельність охоронної компанії чи іншого суб’єкта підприємництва, який пропонує вам послуги пов’язані з безпекою? Питання риторичне. У більшості випадків представнику замовника охоронних послуг доводиться спілкуватися не безпосередньо з керівництвом охоронної фірми, а з менеджерами. Слід зауважити, що завданням менеджера- за всяку ціну продати послуги або товари своєї компанії, бо від успішного продажу залежить заробіток менеджера. І з огляду на це, працівник відділу продажів охоронної фірми може такого нагородити заради укладення договору, що ні на яку голову не натягнути. За словами менеджера, який, наприклад, пропонує встановити систему відеоспостереження можна почути такі перли, що можна подумати, що він представляє інтереси не комерційної організації, а Пентагону мінімум. Найчастіше від них можна почути професіоналізми, значення яких вони самі з великими труднощами розуміють. Вони з гордістю заявляють, що їх контора сама-пересамая, робить і те і це і за ними, як за кам’яною стіною. Ці люди не погані психологи і можуть переконати у співпраці часом навіть тих, кому це ні до чого. Тому в цій статті ми вирішили допомогти нужденним визначити, яка компанія, що пропонує послуги охорони більш респектабельна і з якою варто працювати.

Основні критерії вибору фірми, що пропонує охоронні послуги

Отже:

Пом’ятайте — менеджер для вас ваги не має. Його завдання запропонувати вам послуги охорони і звести з посадовою особою, з яким варто вести переговори. Не дозволяйте їздити по вухах. Ви повинні говорити предметно і докладно з професіоналом охорони, а не продажу.

Прагніть потрапити в офіс до потенційних виконавцям охоронних послуг, щоб мати уявлення де знаходиться фірма. Від себе можу додати, що не так важливо розташування офісу, і його розмір. Це не показник. Головне, щоб він був. Був у моїй практиці випадок. 8 років тому мене один мій знайомий бізнесмен, власник великого справи в Донецьку, попросив допомогти знайти для нього охоронну компанію, хорошу, але щоб подешевше. Зрозуміло, що по телефону все хороші. По грошах найпринадніше пропозиція надійшла від однієї. Спробували напроситися в офіс, однак представники цієї організації запропонували зустрітися на «нейтральній території», якій вони вважали готель Шахтар. На зустріч вони прийшли в темних окулярах і з портфелями. Вели себе, м’яко кажучи, смішно. Оглядки на всі боки, … шепіт Розлучилися ми швидко. Для експерименту попросили знайомого знову зателефонувати за тим же телефоном і сказати, що цікавлять питання безпеки об’єкта. Вгадайте, де призначили вони йому зустріч? Так, в готелі Шахтар. Висновок-у що стоїть компанії повинен бути офіс і не настільки важливо який. Головне, це його наявність.

У другому пункті привабила ціна за послуги. І з чим ми зіткнулися? З профанацією. У цьому пункті я хочу сказати, що охоронні послуги серйозної компанії не можуть коштувати менше середнього.

Фірми, що надають послуги охорони, як і люди дорослішають, розвиваються. Я не можу сказати, що нові надають послуги низької якості. Абсолютно немає. Я хочу сказати, що працюючи з контрагентом, у якого є досвід, ви з більшою гарантією отримаєте якісний сервіс. Компанії, що надають послуги безпеки, з історією не хочуть втрачати репутацію та будуть її відстоювати професіоналізмом і своєю роботою. Висновок-охоронна фірма повинна мати досвід роботи на ринку охорони. Хоча досвід персоналу і особового складу краще, про про це в наступному пункті.

Персонал повинен бути досвідченим і навченим. Чи не посоромилися попросити для ознайомлення особисті справи співробітників, які будуть обслуговувати ваш об’єкт або проводити монтажні роботи. Про те, як вибрати компанію для монтажу технічних засобів охорони ми вже писали.

Попросіть рекомендації колишніх і діючих клієнтів. Не полінуйтеся і зателефонуйте їм і поговоріть на рахунок якості послуг, так як рекомендації можна і сфабрикувати при бажанні.

Охоронна компанія повинна бути пізнавана на ринку України. Будь-яка компанія, яка визнає належну якість своєї роботи, сподівається розширити свій ринок і зайняти лідируючу позицію. Така компанія дає рекламу і про неї знають. Реклама коштує не дешево, а значить фірма має на це кошти, що теж не маловажний фактор.

Використовуйте свої канали для законного збору інформації про керівництво охоронної фірми. Майте на увазі, що працівники охорони мають доступ до комерційної інформації і тільки порядність керівництва не дозволить статися витік.

Це основне.

Зрозуміло, що існує не мало ознак, за якими можна визначити, чи варто працювати з тією чи іншою охоронною компанією, що пропонує послуги на ринку безпеки України. І якщо вже муки вибору закінчені і ви вибрали свій варіант, то ми щиро бажаємо, щоб вибір, який зроблений, ні помилковим і щоб ви придбали справжнього партнера, який захистить інтереси і забезпечить безпеку вашого бізнесу.