30 04 2016

Забезпечення безпеки торгового об'єкта

Забезпечення безпеки торгового об'єкта
Одним з найприбутковіших видів бізнесу в наш час є торгівля. На жаль ця обставина робить його одним з найбільш небезпечних. Саме об'єкти торгівлі найбільш схильні до пограбувань. І саме забезпечення безпеки магазину чи іншої торгової точки є пріоритетним завданням керівництва. Однак, не варто думати, що тільки грабіж становить загрозу.

Негативно позначитися можуть так само наступні фактори:

злочинні посягання у вигляді пограбувань і крадіжок;

дії персоналу, спрямовані на заволодіння товаром або деньгамі- розкрадання;

крадіжка з боку відвідувачів і покупців;

розкрадання і підтасовки на етапі відвантаження від постачальника;

неправильний облік і помилки в ньому та у фінансових документах.

Зрозуміло багато підприємців можуть сказати, що їх система безпеки побудована і працює на високому рівні і всякого роду наміри повністю виключені. Але Повірте, тільки використовуючи повний комплекс заходів безпеки може возіметь дію. Однією заходи, найчастіше, не досить.

Заходи щодо забезпечення безпеки магазину та інших об'єктів торгівлі:

Прибрати з дверей і вікон об'єкти і рекламні носії, які виключають контроль каси зовні. Жоден грабіжник не бажає бути поміченим за справою купою народу.

Встановіть на вході в приміщення і в торговому залі попереджувальні таблички про прихований відеоспостереження. Це додасть дисципліни.
Встановлений завчасно датчик вимірювання росту на вході, дасть можливість ідентифікації грабіжника з цього антропометричні ознакою.
Місце, де працює касир має бути добре освітлене.

Покладіть в касовий апарат кілька мічених купюр, номери яких свідомо переписані. Це допоможе виявити зловмисників у випадку посягання.
Встановіть в касовий апарат датчик який в разі виімкі певної банкноти дасть сигнал тривожної групі.

Якщо є впевненість в тому, що дії порушника не несуть небезпеки для здоров'я персоналу, можна використовувати сигнальні сирени, яка активується кнопкою.

Використовуйте хімічні пастки. В цьому випадку проконтактіровав з пасткою, злочинець буде залишати слід скрізь і на всьому, до чого буде торкатися, що допоможе в упійманні.

Не тримайте в касі більше грошей, ніж потрібно для видачі здачі. Тримайте великі суми в сейфах.

Встановіть систему відеоспостереження з можливістю запису останніх декількох днів. Це допоможе не тільки в боротьбі з посяганнями на гроші і майно компанії, але і у вирішенні спірних питань з клієнтами і покупцями. Використовуйте муляжі відеокамер.

Вважайте готівку тільки в безпечних приміщеннях. Вхід в приміщення для касира обладнайте картковими або кодовими системами доступу.
Інкасацію виробляєте в різний час з обов'язковим залученням охоронної компанії.

Для винесення грошей використовуйте звичайні сумки, а не прозорі пакети.

Зрозуміло, це загальні поради. Яким чином побудувати систему безпеки на об'єкті та що включити в її склад-питання керівництва і завдання служби безпеки торгового об'єкта. Ясно одне - саме комплексні заходи безпеки дадуть деяку гарантію, що посягання на об'єкт не буде здійснено.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария