24 09 2016

Технологія виготовлення печаток і штампів

Технологія виготовлення печаток і штампів
Фотополімерна технологія - перше, що можна порадити новачкові. Вона гранично проста, доступна, недорога, а відповідно, дуже популярна. Крім того, сам технологічний процес гранично простий і швидкий. Недоліки: потрібна проточна вода, полімери швидко зношуються, та й сам процес багато в чому ручної.


Флеш-технологія - також гранично простий метод виготовлення печаток, освоїти який може навіть дитина. Флеш-установки легкі, компактні, запросто можуть поміститися на офісному столі. Звичайно, цей метод також не позбавлений недоліків. Друку, виготовлені таким методом, не мають рельєфу, а форму відбиток визначає різна пористість гуми. Тобто, щоб зробити відбиток, гумі потрібно деякий час для набору фарби в пори. Але, якщо немає необхідності друкують багато документів за раз, то цей недолік перетворюється на перевагу, так як друк не потрібно нікуди вмочати, вона сама набирає в пори потрібний обсяг чорнила.

До речі, на сайті http://www.stamp-capital.com.ua ви можете замовити виготовлення печаток за найвигіднішими цінами.

Метод лазерного гравірування

Дуже вдале рішення, якщо є гроші на початкові вкладення. Мінімальна ціна обладнання - 8 тисяч доларів, а в принципі, ціна нормального гравера 15 - 20 тисяч доларів. Звичайно, для новачка це позамежна ціна, і термін окупності зростає в рази і рази. Дорожнеча обладнання, тим не менш, дає більш широкі можливості. За допомогою лазера можна отримувати гранично деталізоване кліше, яке убезпечить друк від підробок. Крім того, термін служби друку вимірюється практично десятиліттями.

З чого почати і як працювати
Незважаючи на те, що в справі виготовлення печаток і штампів присутній відчутна конкуренція, увійти в цю нішу і закріпитися в ній досить просто, за певних умов. Одним із сприятливих факторів є вдале місце розташування. Навіть якщо майстерня буде розташовуватися в крихітному напівпідвальному приміщенні, але в безпосередній близькості від профільних об'єктів (податкова, міська адміністрація, пенсійний фонд та ін.), Бізнес може в перші ж місяці стрімко піти вгору.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария