24 09 2016

Технологія виготовлення печаток і штампів

Технологія виготовлення печаток і штампів
Фотополімерна технологія - перше, що можна порадити новачкові. Вона гранично проста, доступна, недорога, а відповідно, дуже популярна. Крім того, сам технологічний процес гранично простий і швидкий. Недоліки: потрібна проточна вода, полімери швидко зношуються, та й сам процес багато в чому ручної.


Флеш-технологія - також гранично простий метод виготовлення печаток, освоїти який може навіть дитина. Флеш-установки легкі, компактні, запросто можуть поміститися на офісному столі. Звичайно, цей метод також не позбавлений недоліків. Друку, виготовлені таким методом, не мають рельєфу, а форму відбиток визначає різна пористість гуми. Тобто, щоб зробити відбиток, гумі потрібно деякий час для набору фарби в пори. Але, якщо немає необхідності друкують багато документів за раз, то цей недолік перетворюється на перевагу, так як друк не потрібно нікуди вмочати, вона сама набирає в пори потрібний обсяг чорнила.

До речі, на сайті http://www.stamp-capital.com.ua ви можете замовити виготовлення печаток за найвигіднішими цінами.

Метод лазерного гравірування

Дуже вдале рішення, якщо є гроші на початкові вкладення. Мінімальна ціна обладнання - 8 тисяч доларів, а в принципі, ціна нормального гравера 15 - 20 тисяч доларів. Звичайно, для новачка це позамежна ціна, і термін окупності зростає в рази і рази. Дорожнеча обладнання, тим не менш, дає більш широкі можливості. За допомогою лазера можна отримувати гранично деталізоване кліше, яке убезпечить друк від підробок. Крім того, термін служби друку вимірюється практично десятиліттями.

З чого почати і як працювати
Незважаючи на те, що в справі виготовлення печаток і штампів присутній відчутна конкуренція, увійти в цю нішу і закріпитися в ній досить просто, за певних умов. Одним із сприятливих факторів є вдале місце розташування. Навіть якщо майстерня буде розташовуватися в крихітному напівпідвальному приміщенні, але в безпосередній близькості від профільних об'єктів (податкова, міська адміністрація, пенсійний фонд та ін.), Бізнес може в перші ж місяці стрімко піти вгору.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария