Інновації у сфері транспортної безпеки: пристрої виявлення біологічно небезпечних речовин і моделювання трафіку

Інновації у сфері транспортної безпеки: пристрої виявлення біологічно небезпечних речовин і моделювання трафіку
Під час тестів пристроїв виявлення біологічно небезпечних речовин, які відбудуться влітку цього року в бостонському метрополітені, будуть використані нешкідливі мертві бактерії, для того, щоб визначити наскільки швидко можуть бути знайдені патогенні мікроорганізми.
Випробування заплановано на станціях Кембридж і Сомервилль, як говориться в повідомленні Управління науки і технологій Міністерства національної безпеки. Поки ще про конкретні дати проведення випробувань не повідомляється.

Шістнадцятого травня спеціально організоване агентство провело громадське захід, мета якого полягала в тому, щоб надати можливість зацікавленим партнерам висловити свої міркування на цей рахунок. До кінця робочого дня +15 червня Міністерство національної безпеки (DHS) повинне буде розглянути всі отримані пропозиції.

Друзі сайту: на сторінці meters.taipit.ru/catalog/aiis/ ви можете ознайомитися з інформацією про аиис куэ.

Інновації у сфері транспортної безпеки: пристрої виявлення біологічно небезпечних речовин і моделювання трафіку Представники Massachusetts Bay Transportation Authority (MBTA), також беруть участь в даній програмі, розповіли, що офіційні особи урядового відомства, провівши оцінку стану навколишнього середовища, не виявили негативного впливу нешкідливою бактерії, за допомогою якої буде здійснюватися тестування на предмет швидкості спрацьовування пристроїв виявлення небезпечних біологічно активних матеріалів на певних ділянках метрополітену.
Зі слів керівництва урядового агентства, який курирує цей проект, датчики, розроблені компанією QinetiQ спільно з іншими фірмами, здатні виявити небезпечні біологічно активні речовини і протягом 20 хвилин надати вказівки для вжиття відповідних заходів, що, у свою чергу, скоротить збиток від потенційної біологічної атаки.

Планована для використання в програмі бактерія носить назву Bacillus subtilis або сінна паличка. Земляна бактерія не передається людині; її широко застосовують у дослідженнях, що мають відношення до безпеки людини, тварин і навколишнього середовища. Бактерія схвалена Агентством з охорони навколишнього середовища для виробництва біофунгіцидів. Вчені повідомляють, що ця бактерія не передається людям в живій формі і, використовуючи саме таку форму, можна було б більш точно змоделювати біологічне напад. Однак жива форма бактерії може зробити певний вплив на людей із захворюваннями імунної системи, з цієї причини перевагу було відданої мертвої формі сінної палички.Інновації у сфері транспортної безпеки: пристрої виявлення біологічно небезпечних речовин і моделювання трафіку

Під час зустрічі, організованої MBTA в Бостоні 16 травня, також висловлювалися і деякі заперечення. Один з гостей заявив, що незважаючи на всі запевнення в тому, що бактерія не робить впливу на здоров’я, тим не менш, за певних обставин шкоди здоров’ю людини все-таки може бути завдано.
2 Під час випробувань нових систем виявлення представники массачусетського департаменту громадської охорони здоров’я будуть тісно співпрацювати з MBTA і DHS. MBTA і DHS, в свою чергу, повинні взаємодіяти з медичними установами Кембриджа і Сомервілл, а також Масачусетським федеральним агентством управління надзвичайними ситуаціями.

Організація Mineta Transportation Institute оприлюднила минулий експертну оцінку дослідницький звіт, в якому описується розробка, коригування та ратифікація Багатомодульні моделювання транспортного потоку в даунтаун Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Мета звіту, що отримав назву «Структура розвитку та інтегрування ефективних дорожніх стратегій в рамках системи управління при виникненні надзвичайних ситуацій», також складалася в перевірці різних планів евакуації та напрямків, в якому повинні рухатися рятувальники при під час катастроф. Інші міста також можуть використовувати дану модель у плануванні власних маршрутних схем руху транспорту.

Науковими керівниками проекту є кандидат наук Анураг ПЕНД, кандидат наук Френсіс Едвардс і Джозеф Ю.

Інновації у сфері транспортної безпеки: пристрої виявлення біологічно небезпечних речовин і моделювання трафіку«Спонтанні евакуації Нью-Йорка і Вашингтона (округ Колумбія) після нападу 9 вересня стали свідченням того, що американські міста недостатньо підготовлені для того, щоб справлятися з раптовим припливом транспорту на дорогах і шосе при виникненні надзвичайної ситуації — пояснює доктор ПЕНД — Протягом багатьох років розроблялися плани евакуації при під час ураганів, тепер же виникла необхідність планування евакуації людей при ситуаціях, масштаби яких складно спрогнозувати».

3 Доктор ПЕНД вважає, що розвиток комп’ютерних технологій зробило можливим детальні симулякри міських транспортних магістралей. Зокрема, при розробці проекту генеруючого план руху транспорту в Сан-Хосе використовувалася комп’ютерна програма VISSIM. Транспортні моделі можуть задіятися при розробці планів евакуації та дій аварійних бригад у разі виникнення катастроф.

Для модельованих мереж потрібна велика кількість геометричних даних, синхронізація сигналів, схеми координування сигналів і також відомості про кількість рухомого транспорту. Загальний обсяг транспортної маси визначався на дорожніх перехрестях допомогою емпіричних розрахунків з використанням формул транспортної інженерії та транспортного моделювання.

Після тестування і складання основи були змодельовані різні сценарії для оцінки часу евакуації та прибуття рятувальних автомобілів. Таким ось чином і були розроблені різні плани руху в центральній частині Сан-Хосе.

Використовуючи власні вихідні дані, районні управління можуть скласти свій, більш точний план евакуації. Ця модель може застосовуватися рятувальними командами, яких задіють під час залізничних аварій, вони ж, у свою чергу, можуть відразу бачити готові результати певних дій.

Повний звіт містить 15 таблиць і 37 різних даних. У звіт крім моделювання трафіку, також включені і альтернативні плани ліквідації катастроф.