30 09 2016

Підвищення точності детектування залишених предметів

Підвищення точності детектування залишених предметів
Важливим завданням для розробників є не тільки створення нових функцій і модулів відеоаналізу, а й вдосконалення та підвищення точності існуючих. Однією з функцій, до якої ринок висуває вимоги щодо підвищення точності, є детектор залишених предметів.

Важливим завданням для розробників є не тільки створення нових функцій і модулів відеоаналізу, а й вдосконалення та підвищення точності існуючих. Однією з функцій, до якої ринок висуває вимоги щодо підвищення точності, є детектор залишених предметів. У своїй статті «Виявлення залишених предметів. Аналіз двох прогресивних методів »я описував два основні підходи до вирішення цього завдання. Даний матеріал присвячений розгляду модифікованого методу, що об'єднує алгоритми трекінгу і роботи з фоном. Метод поєднує переваги описаних раніше підходів і враховує їх обмеження.

Друзі сайту: можливо, вам потрібні деньги под залог бизнеса, які ви можете отримати на хороших умовах на сайті townmoney.ru

Модифікований метод детектування залишених предметів ґрунтується на трекінг (відстеження траєкторій переміщення об'єктів). При використанні алгоритмів трекінгу система детектирует як предмет, так і людини, який цей предмет залишив, розділяє один об'єкт, що рухається на два: статичний і рухається, потім стежить за статичним об'єктом.

Можна виявити кілька основних етапів роботи методу:

- Виділення переднього плану. Зображення в кадрі умовно ділиться на 2 шари: передній план, що включає рух, і нерухомий фон.

- Виділення об'єктів з переднього плану. Передній план кадру сегментируется на області з окремими об'єктами.

- Трекінг - побудова траєкторії переміщення виділених об'єктів переднього плану.

- Виділення статичних об'єктів. Статичним називається об'єкт, положення якого не змінюється з плином часу. Простіше кажучи, цей об'єкт нерухомий і не переміщається в сцені спостереження. Вважати цей об'єкт залишеним предметом ще рано, тому що це може бути, наприклад, і людина, що зупинився на якийсь час. Тому після виконання цього етапу ми отримуємо інформацію про об'єкти - «кандидатів» в залишені предмети.

- Обробка об'єктів - «кандидатів» в залишені предмети.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария