Переваги конвергенції для контролю доступу

Переваги конвергенції для контролю доступу
Надання різних ІТ і СКУД пропусків на одній смарт-карті або смартфоні, використання одного і того ж набору процесів допомагає підвищити зручність роботи і значно підвищує безпеку, одночасно зі зниженням поточних операційних витрат.

Крім цього відбувається централізація управління ідентифікаційними даними і доступом, консолідуються завдання, і організація отримує можливість швидко і ефективно впровадити посилену аутентифікацію по всій своїй інфраструктурі, захищаючи всі ключові фізичні та ІТ-ресурси.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний юридический перевод киев, який ви можете отримати, замовивши дану послугу на сайті lsp.com.ua

Компанії все частіше застосовують цю нову модель, в рамках якої різні елементи системи контролю доступу підтримуються на одній смарт-карті або смартфоні, виключаючи необхідність запам’ятовувати паролі або носити з собою в’язку карток. Нові можливості спочатку будуть доступні на смарт-картах і після цього з’являться на смартфонах, розумних мобільних пристроях і переносної електроніці. В результаті буде створена єдина і прозоре середовище для захисту дверей, даних і хмарних сервісів, більш зручна для користувачів і оптимізує процеси видачі, управління і використання ідентифікаційних даних на смарт-картах і смартфонах, для мереж і фізичного доступу.
 
Крім зручності роботи конвергенція посвідчень і розміщення на одній смарт-карті або розумному мобільному пристрої може значно підвищити рівень безпеки і скоротити поточні операційні витрати. Завдяки наявності єдиного процесу для генерації і видачі ідентифікаторів ІТ-систем і СКУД, стає можливим використання єдиного набору електронних посвідчень для всієї організації. Такий підхід також дозволяє централізувати управління ідентифікацією та доступом, консолідувати завдання і допомогти організаціям швидко і ефективно впровадити посилену аутентифікацію для всієї інфраструктури, захищаючи ключові ІТ і фізичні ресурси.
 
Новітні технології безпечної ідентифікації допомагають організаціям вирішити проблеми безпеки, одночасно підвищуючи якість роботи для користувачів. Для цього можуть бути використані як смарт-карти, так і різні розумні пристрої, доповнюючи зростаючу екосистему сумісних продуктів і додатків. Сучасні карти і телефони можуть замінити всі використані раніше механічні ключі, карти фізичного доступу та окреме обладнання для генерації паролів OTP. Вони стають частиною централізованих і неймовірно гнучких систем управління ідентифікацією та доступом, які можуть адаптуватися до загрозам і зростаючим вимогам до безпеки, тільки збільшуючи згодом свою цінність для власника.