30 09 2016

Переваги конвергенції для контролю доступу

Переваги конвергенції для контролю доступу
Надання різних ІТ і СКУД пропусків на одній смарт-карті або смартфоні, використання одного і того ж набору процесів допомагає підвищити зручність роботи і значно підвищує безпеку, одночасно зі зниженням поточних операційних витрат.

Крім цього відбувається централізація управління ідентифікаційними даними і доступом, консолідуються завдання, і організація отримує можливість швидко і ефективно впровадити посилену аутентифікацію по всій своїй інфраструктурі, захищаючи всі ключові фізичні та ІТ-ресурси.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний юридический перевод киев, який ви можете отримати, замовивши дану послугу на сайті lsp.com.ua

Компанії все частіше застосовують цю нову модель, в рамках якої різні елементи системи контролю доступу підтримуються на одній смарт-карті або смартфоні, виключаючи необхідність запам'ятовувати паролі або носити з собою в'язку карток. Нові можливості спочатку будуть доступні на смарт-картах і після цього з'являться на смартфонах, розумних мобільних пристроях і переносної електроніці. В результаті буде створена єдина і прозоре середовище для захисту дверей, даних і хмарних сервісів, більш зручна для користувачів і оптимізує процеси видачі, управління і використання ідентифікаційних даних на смарт-картах і смартфонах, для мереж і фізичного доступу.
 
Крім зручності роботи конвергенція посвідчень і розміщення на одній смарт-карті або розумному мобільному пристрої може значно підвищити рівень безпеки і скоротити поточні операційні витрати. Завдяки наявності єдиного процесу для генерації і видачі ідентифікаторів ІТ-систем і СКУД, стає можливим використання єдиного набору електронних посвідчень для всієї організації. Такий підхід також дозволяє централізувати управління ідентифікацією та доступом, консолідувати завдання і допомогти організаціям швидко і ефективно впровадити посилену аутентифікацію для всієї інфраструктури, захищаючи ключові ІТ і фізичні ресурси.
 
Новітні технології безпечної ідентифікації допомагають організаціям вирішити проблеми безпеки, одночасно підвищуючи якість роботи для користувачів. Для цього можуть бути використані як смарт-карти, так і різні розумні пристрої, доповнюючи зростаючу екосистему сумісних продуктів і додатків. Сучасні карти і телефони можуть замінити всі використані раніше механічні ключі, карти фізичного доступу та окреме обладнання для генерації паролів OTP. Вони стають частиною централізованих і неймовірно гнучких систем управління ідентифікацією та доступом, які можуть адаптуватися до загрозам і зростаючим вимогам до безпеки, тільки збільшуючи згодом свою цінність для власника.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария