Як вибрати охоронну сигналізацію

Як вибрати охоронну сигналізацію
У наш неспокійний час ми все частіше стикаємося з випадками крадіжки. Сучасні домушники можуть обчистити вашу квартиру так спритно і швидко, що ви навіть не дізнаєтеся про їхній візит на вашу територію — вони знають безліч секретів і прийомів. Але на дворі двадцять перше століття, і технології не стоять на місці.

У сучасному світі є безліч різних методів охорони майна: можна завести собаку, встановити броньовані двері або просто нікуди не виходити. Забезпечте охорону квартири, офісу або дачі — дізнайтеся, як правильно вибрати охоронну сигналізацію для будинку, квартири або офісу.

Як же вибрати охоронну сигналізацію

На що слід звернути увагу при її покупці? Для початку, Вам потрібно визначитися, яку сигналізацію Ви хочете поставити — бездротову або дротову.

Давайте розглянемо докладніше ці дві системи. Головна відмінність бездротової сигналізації від провідного — функціональність і простота у використанні. Провідна сигналізація монтується перед проведенням оздоблювальних робіт. Ця система може коштувати дорожче, ніж її провідний аналог, але чого не зробиш заради власного комфорту і безпеки.

Ось переваги бездротових охоронних систем:

  • Вони оснащені бездротовими датчиками;
  • Це більш досконала технологія;
  • 100% комфорт і зручність у використанні;
  • надійність;
  • Автономна робота від акумулятора.

Правильніше за все вибирати систему разом з фахівцем, який допоможе оцінити бюджет і підібрати те саме рішення, яке забезпечить максимально безпеку на об’єкті.

Захист об’єкта за допомогою охоронної сигналізації

Після того, як Ви визначилися з типом охоронної сигналізації, необхідно вибрати рівень захисту. Яку територію на об’єкті, яка кількість кімнат в будинку необхідно захищати більш ретельно і ефективно, а що не вимагає такої пильної уваги охорони. Всі відомі нам системи сигналізацій здійснюють контроль над об’єктом за такими параметрами:

  • Захист від проникнення через вікна;
  • Захист від злому дверей;
  • Захист від витоку газу, затоплення водою;
  • Пожежний захист;
  • Контроль внутрішнього пересування по території, що охороняється.

Якщо у Вашому будинку живуть домашні тварини, варто встановити таку охоронну сигналізацію, яка змогла б відрізнити рух вихованця від переміщень по ділянці зломщика. Бувають такі випадки, коли сигналізація реагує не тільки на тварин, але і на коливання фіранок в будинку. Щоб уникнути такої ситуації, слід замовити більш ефективні і дорогі охоронні сигналізації.