Як працюють системи відеоспостереження

Як працюють системи відеоспостереження
Нікого не здивує такий швидкий прогрес щодо вдосконалення і автоматизації багатьох відомих систем і гаджетів, доступних нам. Немає межі досконалості — електроніка стає все більш доступною і легкою у використанні, а ціна на неї знижується і стає доступною для ширшої аудиторії. Не оминув технічний прогрес і системи відеоспостереження, про які ми поговоримо в цій статті.

Якщо раніше подібні системи могли дозволити собі лише заможні і серйозні компанії, а ми могли спостерігати такі камери тільки в кіно і великих торгових центрах, то зараз замовити систему відеоспостереження може практично будь-яка фірма або приватний підприємець.

Ви можете вибрати тисячі різних систем: від копійчаного Китаю до просунутих європейських брендів. Завдяки широкому розкиду цін, встановити відеостеження можна навіть вдома, і така послуга стає все більш і більш популярною.

Механізм роботи систем відеоспостереження

Давайте розберемося. Головне призначення системи відеоспостереження — фіксація і передача інформації на цифровий носій або монітор диспетчера. Вона дозволяє спостерігати за віддаленими об’єктами, а потім зберігати цю інформацію на змінний носій для подальшого використання в особистих або професійних цілях. Сам принцип роботи камери відеоспостереження такий: вона знімає і конвертує дані в електричний сигнал, після чого інформація відправляється на відеореєстратор, де і зберігається. За бажанням, будь-який запис можна відтворити.

Друзі сайту: на сторінці http://defi.com.ua/ можна знайти велику кількість запчастин до різних марок та моделей автомобілів!

Основні завдання систем відеоспостереження

Давайте розглянемо основні завдання систем відеоспостереження:

Безпека об’єкта охорони. Системи відеоспостереження використовуються досить давно і особливо часто їх можна помітити в торгових центрах, магазинах, банках, метро, на невеликих підприємствах, заводах і, звичайно ж, в пенітенціарних установах. Системи спостереження використовують в цілях безпеки: з їх допомогою можна розкрити злочин або запобігти його, будь то магазинна крадіжка або мінування важливого об’єкта. До того ж, сам факт наявності камери в приміщенні відлякує більшість потенційних злочинців, що є величезним плюсом.

Контроль за роботою персоналу і підприємств. Установка системи відеоспостереження на підприємствах забезпечить, в першу чергу, аварійну безпеку і безпеку самих співробітників, а також дозволить спостерігати за якістю виконуваних ними робіт. Відеостеження на заводі або будь-якому іншому підприємстві можна вважати одним з основних заходів безпеки, що дозволить скоротити штат співробітників охорони.

Контроль за шахрайством. Відеокамери в салонах краси, на автостоянках, в торгових точках та інших публічних місцях дозволять запобігти крадіжці і забезпечити безпеку на об’єкті. За допомогою камери можна стежити за роботою касирів в банках, обмінних пунктах і т.д.

Відеостеження в школах і інститутах. Установка відеостеження в навчальних закладах дозволить уникнути конфліктів між учнями та підтримувати дисципліну як учнів так і педагогів. Система відеоспостереження зможе уберегти персонал і учнів від можливих нападів і багатьох інших неоднозначних ситуацій. Відеостеження частково запобігає списування на контрольних та іспитах, а також впливає на поведінку учнів, тим самим знижуючи ймовірність скоєння злочинів в школі або іншому навчальному закладі.