Особливості колючого дроту

Особливості колючого дроту
Колюча стрічка проводиться методом холодного штампування на пресах і являє собою оцинковану сталеву стрічку з численними шипами. У більшості випадків даний вид колючого дроту використовується на етапі виробництва готових металоконструкцій. На відміну від двох інших видів вона має відносно низьку міцність і може піддаватися пластичного деформації. У зв’язку з цим колюча стрічка практично не використовується в якості самостійного елементу захисту.

До речі, якщо ви хочете Подробнее дізнатися про охоронні послуги від надійної та професійної компанії, тоді вам варто завітати на сайт ohholding.com.ua просто зараз.

В даний час набирає популярність Колючий дріт Єгоза або армована колюча стрічка (АКС). Даний вид колючого дроту проводиться зі сталевого дроту зі встановленою на ній металевою стрічкою з шипами. Дана колюча стрічка встановлюється на дріт шляхом її обмотки. Величезний попит на цей дріт обумовлений її прекрасними фізичними та експлуатаційними властивостями. Як правило, матеріал для виготовлення цього пристосування — оцинкована канатна дріт зі сталі з підвищеним вмістом вуглецю. Сьогодні мінімально допустимий діаметр дроту становить не менше 2,5 мм, а товщина прикріплюється колючої стрічки становить 0,5-0,6 мм.