12 01 2018

Особливості колючого дроту

Особливості колючого дроту
Колюча стрічка проводиться методом холодного штампування на пресах і являє собою оцинковану сталеву стрічку з численними шипами. У більшості випадків даний вид колючого дроту використовується на етапі виробництва готових металоконструкцій. На відміну від двох інших видів вона має відносно низьку міцність і може піддаватися пластичного деформації. У зв'язку з цим колюча стрічка практично не використовується в якості самостійного елементу захисту.

До речі, якщо ви хочете Подробнее дізнатися про охоронні послуги від надійної та професійної компанії, тоді вам варто завітати на сайт ohholding.com.ua просто зараз.

В даний час набирає популярність Колючий дріт Єгоза або армована колюча стрічка (АКС). Даний вид колючого дроту проводиться зі сталевого дроту зі встановленою на ній металевою стрічкою з шипами. Дана колюча стрічка встановлюється на дріт шляхом її обмотки. Величезний попит на цей дріт обумовлений її прекрасними фізичними та експлуатаційними властивостями. Як правило, матеріал для виготовлення цього пристосування - оцинкована канатна дріт зі сталі з підвищеним вмістом вуглецю. Сьогодні мінімально допустимий діаметр дроту становить не менше 2,5 мм, а товщина прикріплюється колючої стрічки становить 0,5-0,6 мм.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария