12 01 2018

Особливості колючого дроту

Особливості колючого дроту
Колюча стрічка проводиться методом холодного штампування на пресах і являє собою оцинковану сталеву стрічку з численними шипами. У більшості випадків даний вид колючого дроту використовується на етапі виробництва готових металоконструкцій. На відміну від двох інших видів вона має відносно низьку міцність і може піддаватися пластичного деформації. У зв'язку з цим колюча стрічка практично не використовується в якості самостійного елементу захисту.

До речі, якщо ви хочете Подробнее дізнатися про охоронні послуги від надійної та професійної компанії, тоді вам варто завітати на сайт ohholding.com.ua просто зараз.

В даний час набирає популярність Колючий дріт Єгоза або армована колюча стрічка (АКС). Даний вид колючого дроту проводиться зі сталевого дроту зі встановленою на ній металевою стрічкою з шипами. Дана колюча стрічка встановлюється на дріт шляхом її обмотки. Величезний попит на цей дріт обумовлений її прекрасними фізичними та експлуатаційними властивостями. Як правило, матеріал для виготовлення цього пристосування - оцинкована канатна дріт зі сталі з підвищеним вмістом вуглецю. Сьогодні мінімально допустимий діаметр дроту становить не менше 2,5 мм, а товщина прикріплюється колючої стрічки становить 0,5-0,6 мм.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария