Навіщо потрібен домофон в квартиру

Навіщо потрібен домофон в квартиру
На сучасному ринку охоронних систем представлений великий вибір електронних переговорних пристроїв — домофонів, призначених для забезпечення безпеки житлових приміщень.

В електронний пристрій відеодомофона входить монітор, який може мати кольорове або чорно-біле зображення, а також камера відеоспостереження, яка забезпечує широкий огляд простору перед вхідними дверима приміщення.

Вважається, що домофон забезпечує не тільки безпеку будь-якого приміщення, але створює велику зручність в його застосуванні. Встановивши домофон в квартиру, з функцією дистанційного відкриття дверей, можна вхідні двері будинку відкрити, не підходячи до неї. Це дуже зручно для людей з обмеженою здатністю пересування, для хворих і літніх людей, яким необхідно відкрити двері лікаря.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний сруб из бруса под усадку, який ви можете придбати на сайті srubstroy53.ru за вигідною ціною.

Щоб встановити домофон в квартиру, необхідно прокласти кабельну мережу та встановити комутаційні блоки. В обов’язковому порядку, повинна бути встановлена залізні двері в під’їзді і виклична панель. Потім здійснюється підключення в квартирах будинку абонентських трубок домофона.

Характеризуються домофони за кількістю абонентів і принципом роботи. Зазвичай, в приватних будинках перед вхідними воротами встановлюється один домофон для дому. У великих багатоквартирних будинках кількість домофонів залежить від потреб мешканців.

По комплектації і вартості домофони можуть бути всілякими. Доступну ціну і надійна якість мають аудіодомофони з функцією дистанційного керування вхідних дверей.

Якщо встановити домофон в квартиру з вбудованим автовідповідачем, то відвідувачеві можна залишити повідомлення для господаря будинку.
Більш зручна, але дорога модель домофона, оснащена GSM-модулем. Такий пристрій дозволяє передавати сигнали на мобільний телефон господаря квартири про відвідини її несподіваним гостем і переговорити з ним.

Існують моделі домофонів з підключенням до телевізора або стаціонарного телефону. Це дає можливість вивести зображення обличчя відвідувача на телеекран, не відриваючись від перегляду телепередач можна поспілкуватися з гостем.

Значно дорожче моделі сучасних домофонів з вбудованим блоком пам’яті, який зберігає велику кількість зображень, фіксує точний час і дату візиту відвідувача. Встановивши такий домофон в квартиру, можна забезпечити себе повною інформацією про всі відвідини візитерів в ваш будинок.
Сучасні цифрові технології, що застосовуються в домофонах, дозволяють зберегти і відтворити відеозапис звернення відвідувача до власника будинку. Це дає можливість господареві квартири швидко з’ясувати причину — хто і навіщо виявляв інтерес до його оселі. Тому, установка будь-якої моделі домофона в приміщенні, значно підвищить його безпеку і попередить власника будинку про наміри несподіваних гостей.