14 10 2016

Навіщо потрібен домофон в квартиру

Навіщо потрібен домофон в квартиру
На сучасному ринку охоронних систем представлений великий вибір електронних переговорних пристроїв - домофонів, призначених для забезпечення безпеки житлових приміщень.

В електронний пристрій відеодомофона входить монітор, який може мати кольорове або чорно-біле зображення, а також камера відеоспостереження, яка забезпечує широкий огляд простору перед вхідними дверима приміщення.

Вважається, що домофон забезпечує не тільки безпеку будь-якого приміщення, але створює велику зручність в його застосуванні. Встановивши домофон в квартиру, з функцією дистанційного відкриття дверей, можна вхідні двері будинку відкрити, не підходячи до неї. Це дуже зручно для людей з обмеженою здатністю пересування, для хворих і літніх людей, яким необхідно відкрити двері лікаря.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний сруб из бруса под усадку, який ви можете придбати на сайті srubstroy53.ru за вигідною ціною.

Щоб встановити домофон в квартиру, необхідно прокласти кабельну мережу та встановити комутаційні блоки. В обов'язковому порядку, повинна бути встановлена залізні двері в під'їзді і виклична панель. Потім здійснюється підключення в квартирах будинку абонентських трубок домофона.

Характеризуються домофони за кількістю абонентів і принципом роботи. Зазвичай, в приватних будинках перед вхідними воротами встановлюється один домофон для дому. У великих багатоквартирних будинках кількість домофонів залежить від потреб мешканців.

По комплектації і вартості домофони можуть бути всілякими. Доступну ціну і надійна якість мають аудіодомофони з функцією дистанційного керування вхідних дверей.

Якщо встановити домофон в квартиру з вбудованим автовідповідачем, то відвідувачеві можна залишити повідомлення для господаря будинку.
Більш зручна, але дорога модель домофона, оснащена GSM-модулем. Такий пристрій дозволяє передавати сигнали на мобільний телефон господаря квартири про відвідини її несподіваним гостем і переговорити з ним.

Існують моделі домофонів з підключенням до телевізора або стаціонарного телефону. Це дає можливість вивести зображення обличчя відвідувача на телеекран, не відриваючись від перегляду телепередач можна поспілкуватися з гостем.

Значно дорожче моделі сучасних домофонів з вбудованим блоком пам'яті, який зберігає велику кількість зображень, фіксує точний час і дату візиту відвідувача. Встановивши такий домофон в квартиру, можна забезпечити себе повною інформацією про всі відвідини візитерів в ваш будинок.
Сучасні цифрові технології, що застосовуються в домофонах, дозволяють зберегти і відтворити відеозапис звернення відвідувача до власника будинку. Це дає можливість господареві квартири швидко з'ясувати причину - хто і навіщо виявляв інтерес до його оселі. Тому, установка будь-якої моделі домофона в приміщенні, значно підвищить його безпеку і попередить власника будинку про наміри несподіваних гостей.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария