10 04 2015

Злочинці розробили новий тип пристроїв для шахрайства з банківськими картами

Злочинці розробили новий тип пристроїв для шахрайства з банківськими картами
Електронні гаджети, що розробляються технологічними компаніями, стають все менше, кожна нова версія випускається з більш ємнісний батареєю. Ця ж тенденція торкнулася і скімерів (пристроїв для зчитування магнітної доріжки банківської карти).

За поточний рік з банкоматів в різних країнах європейського континенту співробітники поліції вилучили чимало таких приладів. Як повідомляється в новому звіті European ATM Security Team (EAST), в одній з країн була виявлено новий різновид мініскіммеров. За допомогою такої розробки зловмисники можуть отримати доступ до даних банківської карти: карта поміщається в банкомат, і мініскімер стикається з поверхнею магнітної стрічки. Більшість карткових скімерів кріпиться поверх слота для карти, однак новий скіммер може розміщуватися всередині деяких банкоматів виробництва компанії NCR. «Нові версії внутрішніх скімерів складніше виявити», - до такого висновку приходять автори звіту EAST. Одне з виявлених пристроїв доповнювалося крихітної камерою, яка записувала пін-код власника картки.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна та швидка лазерная резка екатеринбург, яку ви можете замовити за доступними цінами для виготовлення будь-яких форм металу та металевих конструкцій!

Злочинці розробили новий тип пристроїв для шахрайства з банківськими картами

Цього року поліція знаходила і зовнішні скиммери мініатюрних розмірів. В основному, вони виготовляються і продаються для розміщення на банкоматах Wincor/Nixdorf.
Злочинці розробили новий тип пристроїв для шахрайства з банківськими картами

Це тонкий пристрій, мабуть, зроблено зі старого МП3-плеєра. Скиммери, керовані за допомогою мобільного пристрою, дають злодіям електронних даних можливість передавати викрадену інформацію за допомогою текстових повідомлень - їм не потрібно ще раз повертатися на місце злочину. МП3-скиммери перехоплюють карткові дані за допомогою аудіоволн. Надалі, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, шахраї можуть здійснити конвертацію даних.
Злочинці розробили новий тип пристроїв для шахрайства з банківськими картами

Співробітники EAST кажуть, що такий вид шахрайства все ще залишається великою проблемою, навіть незважаючи на те, що практично всі банківські автомати приймають тільки карти з так званим «chip & PIN» технологією. Chip & PIN, часто використовують абревіатуру EMV (за першими літерами назв платіжних систем: Eurocard, MasterCard і Visa), покликана ускладнити завдання шахраїв з дублювання карт.

США - єдина країна Великої двадцятки, яка ще не перейшла на технологію chip & PIN (у більшості карт, випущених в Європі, присутня можливість сумісності з попередніми версіями, це дає можливість використовувати їх в американських банкоматах). Така обставина дозволяє хакерам з Європи передавати своїм американським колегам викрадені дані. Ті, в свою чергу, вже можуть розміщувати електронну інформацію на виготовлених кустарним методом (бесчіпних) картах і знімати готівку в США і країнах Латинської Америки.

«Основна маса випадків викрадення даних тепер перемістилася з Європи, де поширена технологія EMV, в інші країни - переважно в США, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Латинську Америку, - повідомляється у звіті EAST. - І за кількістю випадків шахрайства країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону в осяжному майбутньому можуть перевершити Латинську Америку».

Один з найпростіших способів захиститися від крадіжок банківських даних - прикрити рукою панель при введенні пін-коду.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария