Відеоспостереження на складі

Відеоспостереження на складі
Хтось скаже, що потрібно поставити дороге і повноцінне відеоспостереження на складі, а хтось буде стверджувати, що вистачить і дешевого аналогового обладнання. Для того щоб правильно відповісти на це питання потрібно врахувати кілька факторів.

1. Що планується зберігати на цьому складі. Якщо зберігаються дорогі товари, апаратура, зброю або якісь секретні розробки. Те дешеві аналогові системи встановлювати не можна. І навіть не через те що у них неякісна зйомка і т.д. Їх просто напросто неможливо інтегрувати в загальну систему охорони периметра. І значить, вона буде окремим, і легко виведеним з ладу сегментом безпеки. А ось якщо на складі планується зберігати недорогі або великогабаритні товари, які важко непомітно винести. Те можна обійтися і недорогим відеоустаткуванням.

2. В якому районі будуть розташовуватися склади, криміногенних чи ні. Чим небезпечніше район, тим більше відеокамер потрібно встановлювати. Чим далі знаходиться район, тим надійніше повинна бути апаратура стеження. Наприклад, можна застосувати IP-камери, які в режимі онлайн зможуть передавати картинку в будь-яку частину країни. Це зробить відстань для надійного спостереження і записи несуттєвим. Тим більше що злочинці не зможуть зашкодити сховище відеозаписів.

До речі, можливо вам потрібна справка о несудимости в украине, виготовлення якої ви можете без проблем замовити на сайті spravkainform.com.ua

3. Як багато народу має доступ на склад і чи є який-небудь контроль доступу, і хто його здійснює. Дуже важливе питання. Чи довіряєте ви тому, хто охороняє ваш склад? Адже обдурити або вивести з ладу недорогу аналогову відеосистему досить легко людині, який давно за нею спостерігає і знає всі її слабкості. Однак щоб обійти високоінтелектуальну систему відеоспостереження, інтегровану в цілий комплекс інших охоронних пристроїв, буде потрібно справжній фахівець. І навряд чи це зможе зробити середньостатистичний охоронець.

4. Які робочі години складу. Днем працює, вночі або цілодобово. Від цього буде залежати, які саме камери вам необхідні. Чи достатньо звичайних або доведеться встановлювати камери з інфрачервоним методом спостереження.

5. Чи є склад частиною великого комплексу чи ні. Це дуже важливо. Адже потрапити в окреме приміщення набагато простіше, ніж в приміщення, у якого вже існує периметр. Тим більше що останнім часом на всіх великих і серйозних об’єктах, таких як бізнес-центри, великі торгові магазини, або інші великі комплекси, вже є надійна система охорони, яку нелегко подолати зловмисникові.

Висновок: виходячи з усього перерахованого вище, ви вже зможете не помилитися, при виборі правильного відеоспостереження на складі.