Вуличне відеоспостереження. Що? Як? Навіщо?

Вуличне відеоспостереження. Що? Як? Навіщо?
Ефективна і стабільна робота системи вуличного відеоспостереження, насамперед, залежить від камер спостереження — саме тому їх вибір є самим найважливішим пунктом при проектуванні і монтажі системи відеоспостереження. В першу чергу, слід продумати абсолютно всі можливі загрози, ретельно прорахувати ймовірні кроки потенційних злочинців, адже одна з найбільш очевидних функцій камер системи вуличного спостереження – це відлякує. Найчастіше, нинішні покупці підбирають собі камери відеоспостереження великих розмірів, мають страхітливий дизайн – для того, щоб людина, який задумав щось злочинне, зміг зрозуміти, що цей об’єкт чудово захищений і вторгатися в нього навряд чи варто.

Вуличне відеоспостереження включає в себе установку сучасні відеокамер, які закріплюють на спеціальні кронштейни — вони, як правило, входять в комплект заводу-виробника. Кронштейн кріпиться за допомогою саморізів або анкерів у стовп, стіну або яку-небудь іншу надійну поверхню, при тому, що в процесі цього розраховується забезпечення максимального огляду території, що охороняється. Камери, які призначені перебувати на вулиці, тобто, з зовнішньої сторони будівлі, зазвичай виготовлені з пластику або міцних металевих сплавів, розрахованих захистити їх від різних механічних пошкоджень, попадання всередину пилу, вологи або опадів.

До речі, на сайті http://manzana.in.ua/ ви можете замовити якісні та професійні клінінгові послуги від справжніх професіоналів.

Конструкція більшості відеокамер вуличного відеоспостереження, передбачає спеціальний виступаючий захисний козирок, завдання якого-захистити об’єктив і переднє скло камери від різного роду опадів, наприклад, дощу або снігу, а крім того, від прямого попадання сонячних променів, які досить негативно позначаються на якості відео, записаного камерою.

Відеокамери в термокожухах або, іншими словами, у кожухах з обігрівом і різним ступенем захисту. Ступінь захисту, наприклад, IP-66 розшифровується так: перша цифра «6» відповідає за параметр пыленепроницаемости, а друга — вологозахищеністю.

Камери відеоспостереження як внутрішні, так і зовнішні, за винятком, хіба що, модульних і прихованих, можна поділити за формою на:

Вуличні купольні камери відеоспостереження або відеокамери купольного типу. Корпус цих камер відеоспостереження має форму півсфери. Монтаж таких відеокамер здійснюється звичайно до стелі, а не до стін. Вони зручні для ведення спостереження з центру приміщення або де немає стін. Також вони відіграють роль психологічного фактора з-за тонування скляного купола — невідомо, куди спрямований такий об’єктив відеокамери.

Стандартні вуличні камери відеоспостереження. Корпус цих відеокамер нагадує паралелепіпед, на торці якого розташовується об’єктив. Тут вже можна точно зрозуміти, де знаходиться зона спостереження такої камери.

Всі описані вище камери відеоспостереження — це аналогові відеокамери, відеосигнал від них передається на записуючий пристрій або відеореєстратор, відеосервер, що працює на основі плат відеозахоплення. Воно обробляє відеопотік — оцифровує його і потім вже оцифрований відеопотік записує на жорсткий диск.

Але є й інший різновид камер відеоспостереження, отримала велику популярність останнім часом:

Варто згадати про такий різновид, як фальшкамеры. Вони являють собою муляжі камер відеоспостереження і використовуються для імітації створеної системи відеоспостереження, що психологічно впливає на персонал або відвідувачів.