13 11 2016

Місця встановлення прихованих камер відеоспостереження

Місця встановлення прихованих камер відеоспостереження
Приймаючи рішення про встановлення прихованих камер відеоспостереження потрібно пам'ятати, що такі дії не завжди є правомірними з точки зору закону. І будь-яка людина, що застосував їх у своїй діяльності повинен усвідомлювати міру відповідальності за такі кроки (досить часто в судах розглядаються позови з приводу незаконного стеження за об'єктом чи людиною). У багатьох випадках приховані камери можна цілком успішно замінити іншими засобами спостереження, не піддаючи себе ризику бути кримінально караним. Законодавство багатьох країн обмежує застосування подібних пристроїв, тому встановлюючи їх на виробництві або в побуті необхідно обов'язково враховувати цей фактор.

Сьогодні багато власників магазинів та супермаркетів встановлюють приховані камери на складах, в торгових залах і адміністративних приміщеннях з метою запобігання розкраданню майна, крадіжки або псування товару. І якщо розміщення апаратури для стеження на торгових площах або складах цілком обґрунтовано (хоча не завжди законно), то встановлення прихованого відеоспостереження в примірочних, туалетах і місцях індивідуального користування вже є прямим порушенням прав людини.

Друзі сайту: на сторінці friedman.com.ua/ ви можете замовити професійні послуги митного брокера за вигідними цінами.

На відміну від звичайних систем стеження, встановлення прихованих камер відеоспостереження передбачає монтаж пристрою в самих непомітних місцях (в охоронних або пожежних датчиках, в різних технічних пристроях, у предметах побуту або мистецтва). Бувають і зовсім екзотичні варіанти – мініатюрні камери спостереження встановлюються в брелок машини, друкарську ручку, комп'ютерну мишу або наручний годинник (а такі моделі скоріше можна віднести вже до сучасних «шпигунських штучок»). Досить часто приховані камери встановлюються в офісну або домашню меблі і стіни приміщення. Природно, після встановлення місцезнаходження приладів ретельно камуфлюється (в цьому їх основна відмінність від стандартних систем відеоспостереження).

Принцип роботи прихованої камери відеоспостереження дуже простий – пристрій розташовується на певній ділянці, далі через один із способів зв'язку (радіоканал, проводу або Інтернет) воно з'єднується з записуючим механізмом і вже на носій спрямовується вся отримана інформація. Переглянути відео можна як у «прямому ефірі», так і в запису. Дуже зручні приховані камери спостереження, незважаючи на свою протизаконність, для побутового використання (завжди можна перевірити, чим у вашому домі у відсутність господарів займається домробітниця або няня дитини), а також для власників торгових точок (вони в будь-який момент можуть проконтролювати роботу персоналу).
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария