21 11 2016

Приховане відеоспостереження в під'їзді – будова камери

Приховане відеоспостереження в під'їзді – будова камери
Сьогодні, напевно, немає жодного магазину, який би не мав власної системи відеоспостереження. Завдяки відеокамерам, які встановлені в супермаркетах, в метро, в кінотеатрах і на вуличних перехрестях, у служб безпеки є можливість чітко бачити, що відбувається, моментально реагуючи на порушення порядку, на вчинення злочинів або на виникнення загроз - все це фіксує на приховане відеоспостереження в під'їзді.

Однак при організації систем відеоспостереження для використання в підїзді нерідко виникає потреба в установці відеокамери таким чином, щоб було важко її знайти або, іншими словами, організувати приховане відеоспостереження. Крім юридичного аспекту цього завдання, є і пара практичних - вибір відповідної камери і власне установка її.

До речі, вас також може зацікавити така послуга, як вскрытие замков, яку ви можете замовити на сайті kiev.kabanchik.ua за найвигіднішими цінами.

Сама така відеокамера має малі розміри: це або циліндр діаметром 20 мм і довжиною 40 мм, або корпус квадратної форми 30 х 30 мм і висотою 20 мм, Але в умовах під'їзду, коли можна до стелі дотягнутися рукою, установка відеокамери відкритим способом представляється нерозумною. У обраному місці (зазвичай ним стає кут над вхідними дверима, на стику стін і стелі) видовбують отвір, куди поміщають приховану відеокамеру, вона позиціонується там, потім замазується і на поверхні залишається тільки зіниця її об'єктива.

Варіантами об'єктивів є усічений конус і повний конус. Зрозуміло, для маскування більш зручним буде останній варіант, проте в силу своєї конструкції в цього об'єктива має менший кут огляду, становить близько 60 градусів по горизонталі (при цьому фокусна відстань 4,3 мм). А у усіченого конуса кут огляду частіше всього близько 70 градусів (при цьому фокусна відстань 3,7 мм).

Вихідний отвір об'єктива має розмір близько 2 мм по діаметру. З відстані навіть у кілька метрів така точка майже непомітна. Тим більше, що місце монтажу після замурування зафарбовують, щоб воно не виділялося на загальному тлі. Відтепер головним ворогом прихованого відеоспостереження в під'їзді буде маляр з Жеку.

Вибираючи відеокамеру для системи відеоспостереження, треба орієнтуватися на маркування. Наприклад, виробник KT&C назва своїх відеокамер укладає наступну інформацію: наприклад, відеокамера, маркована KPC-400SP4; KPC – це професійна відеокамера компанії KT&C, 400 – шифр версії відеокамери (квадратний корпус розміром 30 на 30 мм), SP4 – це об'єктив типу " Pinhole четвертого типу.

Ще для створення прихованого відеоспостереження при вирішенні приватної завдання можуть застосовуватися камери з винесеним об'єктивом і безкорпусні камери.

Для установки спостереження усередині під'їзду зазвичай застосовуються міні відеокамери. Вони мають невеликий розмір і вага, що дозволяє надійно закріпити їх на поверхні будь-якого типу. Міні камери можуть бути трьох видів: в квадратному корпусі, циліндричному корпусі, а також відеокамери для прихованого спостереження. В порівнянні із звичайною купольної відеокамерою, яка призначена для спостереження усередині приміщень, камери відеоспостереження в квадратному корпусі дають зображення за якістю не поступається купольним камерам. Циліндричні поступаються за якістю картинки, але виграють в зручності установки. Їх можна розмістити практично де завгодно.

Приховане відеоспостереження в під'їзді дає похибку зображення за рахунок маленького об'єктива, але при цьому досить функціонально. Функціональність міні відеокамери залежить від декількох базових параметрів: роздільна здатність відеокамери, відношення сигнал/шум, мінімальна освітленість камери, динамічний діапазон.

Роздільна здатність камери - це здатність чітко, в деталях передати зображення. Вимірюється з допомогою кількості телевізійних ліній камери (ТВЛ) - кількість ліній, які видаються камерою по горизонталі і вертикалі. Чим більше значення цього параметра, тим далі бачить камера. Другий менш значущий для аналогових камер параметр - кількість ефективних пікселів матриці. Чим більше цей параметр, тим якісніша картинка на моніторі або фотографії.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария