Приховане відеоспостереження в під’їзді – будова камери

Приховане відеоспостереження в під'їзді – будова камери
Сьогодні, напевно, немає жодного магазину, який би не мав власної системи відеоспостереження. Завдяки відеокамерам, які встановлені в супермаркетах, в метро, в кінотеатрах і на вуличних перехрестях, у служб безпеки є можливість чітко бачити, що відбувається, моментально реагуючи на порушення порядку, на вчинення злочинів або на виникнення загроз — все це фіксує на приховане відеоспостереження в під’їзді.

Однак при організації систем відеоспостереження для використання в підїзді нерідко виникає потреба в установці відеокамери таким чином, щоб було важко її знайти або, іншими словами, організувати приховане відеоспостереження. Крім юридичного аспекту цього завдання, є і пара практичних — вибір відповідної камери і власне установка її.

До речі, вас також може зацікавити така послуга, як вскрытие замков, яку ви можете замовити на сайті kiev.kabanchik.ua за найвигіднішими цінами.

Сама така відеокамера має малі розміри: це або циліндр діаметром 20 мм і довжиною 40 мм, або корпус квадратної форми 30 х 30 мм і висотою 20 мм, Але в умовах під’їзду, коли можна до стелі дотягнутися рукою, установка відеокамери відкритим способом представляється нерозумною. У обраному місці (зазвичай ним стає кут над вхідними дверима, на стику стін і стелі) видовбують отвір, куди поміщають приховану відеокамеру, вона позиціонується там, потім замазується і на поверхні залишається тільки зіниця її об’єктива.

Варіантами об’єктивів є усічений конус і повний конус. Зрозуміло, для маскування більш зручним буде останній варіант, проте в силу своєї конструкції в цього об’єктива має менший кут огляду, становить близько 60 градусів по горизонталі (при цьому фокусна відстань 4,3 мм). А у усіченого конуса кут огляду частіше всього близько 70 градусів (при цьому фокусна відстань 3,7 мм).

Вихідний отвір об’єктива має розмір близько 2 мм по діаметру. З відстані навіть у кілька метрів така точка майже непомітна. Тим більше, що місце монтажу після замурування зафарбовують, щоб воно не виділялося на загальному тлі. Відтепер головним ворогом прихованого відеоспостереження в під’їзді буде маляр з Жеку.

Вибираючи відеокамеру для системи відеоспостереження, треба орієнтуватися на маркування. Наприклад, виробник KT&C назва своїх відеокамер укладає наступну інформацію: наприклад, відеокамера, маркована KPC-400SP4; KPC – це професійна відеокамера компанії KT&C, 400 – шифр версії відеокамери (квадратний корпус розміром 30 на 30 мм), SP4 – це об’єктив типу » Pinhole четвертого типу.

Ще для створення прихованого відеоспостереження при вирішенні приватної завдання можуть застосовуватися камери з винесеним об’єктивом і безкорпусні камери.

Для установки спостереження усередині під’їзду зазвичай застосовуються міні відеокамери. Вони мають невеликий розмір і вага, що дозволяє надійно закріпити їх на поверхні будь-якого типу. Міні камери можуть бути трьох видів: в квадратному корпусі, циліндричному корпусі, а також відеокамери для прихованого спостереження. В порівнянні із звичайною купольної відеокамерою, яка призначена для спостереження усередині приміщень, камери відеоспостереження в квадратному корпусі дають зображення за якістю не поступається купольним камерам. Циліндричні поступаються за якістю картинки, але виграють в зручності установки. Їх можна розмістити практично де завгодно.

Приховане відеоспостереження в під’їзді дає похибку зображення за рахунок маленького об’єктива, але при цьому досить функціонально. Функціональність міні відеокамери залежить від декількох базових параметрів: роздільна здатність відеокамери, відношення сигнал/шум, мінімальна освітленість камери, динамічний діапазон.

Роздільна здатність камери — це здатність чітко, в деталях передати зображення. Вимірюється з допомогою кількості телевізійних ліній камери (ТВЛ) — кількість ліній, які видаються камерою по горизонталі і вертикалі. Чим більше значення цього параметра, тим далі бачить камера. Другий менш значущий для аналогових камер параметр — кількість ефективних пікселів матриці. Чим більше цей параметр, тим якісніша картинка на моніторі або фотографії.