Приховані міні камери – правила вибору при покупці

Приховані міні камери – правила вибору при покупці
Встановлення прихованих камер дозволяє вирішити питання спостереження за внутрішніми приміщеннями та прилеглою територією, контролю і забезпечення безпеки, завдяки ефективній організації відеоспостереження в режимі реального часу.

Сучасна прихована міні камера являє собою пристрій, що перетворює отриману картинку у відеосигнал і передає його на досить віддалені відстані до систем відеореєстрації або плат відеозахоплення.

Пріоритетним питанням є правильний вибір оптимальної камери для забезпечення найбільш якісного відеоспостереження. В залежності від свого призначення приховані камери орієнтовані на внутрішнє або зовнішнє, а також нічний відеоспостереження. Вони можуть бути рухливі, забезпечують максимальний огляд і відеофіксацію, і нерухомі; чорно-білі і кольорові. Приховані камери відрізняються за типом передачі відеосигналу і можуть бути аналогові і мережні (IP камери відеоспостереження).

Між іншим, тут ви можете замовити виготовлення побутівок дерев’яних за доступними цінами.

Щоб правильно вибрати камеру, слід брати до уваги умови її функціонування: рівень вологості та засміченості, освітленість простору, місце розташування, бажаний кут огляду і ін Так, при встановленні прихованої камери на вулиці необхідно використовувати вуличні камери відеоспостереження, більш пристосовані до перепадів температур і дозволяють передавати чітке зображення навіть при високому рівні запиленості та вологості або захищати цифрові камери спеціальними термокожухами.

Вуличні відеокамери, як правило, мають більш високу роздільну здатність і світлочутливість, герметичність корпусу і додаткову систему підігріву. Слабка освітленість території і необхідність експлуатації камери в нічному режимі зумовлює використання вбудованої в відеокамеру світлодіодним інфрачервоного підсвічування, що значно підвищує якість передачі сигналу. Для отримання більш чіткого і якісного зображення за умови, що колір не є особливо значущим для ідентифікації об’єктів, чорно-білі відеокамери мають більше переваг завдяки своєї кращої роздільної здатності та чутливості, тобто здатності коректно передавати сигнал при мінімальному рівні освітленості.

Сучасний ринок пропонує безліч конкурентно здатних прихованих камер. Необхідно чітко орієнтуватися в різноманітному асортименті для того, що вибрати оптимально відповідний варіант, що відповідає індивідуальним перевагам і потребам власників власності. Мініатюрні камери відеоспостереження підходять для установки і підключення до найбільш затишних місцях з метою їх максимальної непомітності. Найчастіше вони призначені для внутрішнього відеоспостереження.

Для зовнішнього спостереження зручні у використанні поворотні купольні відеокамери, здатні охопити максимальну охоронювану площа завдяки широкому куту огляду і здатності функціонувати при мінімальному рівні освітленості. Часто такі камери використовуються для автопатрулирования. Популярною різновидом прихованих відеокамер є відеовічко, встановлюваний як усередині приміщень, так і зовні, що дозволяє вести якісний приховане відеоспостереження.

Однією з найбільш затребуваний прихованих камер є цифрова IP камера, що забезпечує передачу відео інформації в цифровому форматі на гранично далекі відстані по мережі Internet з гарантованою якістю зображення.