Прихована відеокамера в будинку – плюси використання

 

Прихована відеокамера в будинку – плюси використання

Завданням прихованої відеокамери встановленої будинку полягає в здійснення відеоконтролю. Дані міні камери можуть бути використані так само і в інших місцях — супермаркеті, автомобілі, у вашій квартирі, дачі, офісі, гаражі. Такі камери невеликого розміру і не кидаються кожній людині в очі, і тим більше не привертають до себе уваги. По-іншому такі камери називають мікрокамера, яка користуються попитом при використанні для прихованої зйомки. За допомогою камер відеоспостереження можна зібрати відповідний відео матеріал, який буде необхідний, щоб запобігти напад або крадіжку, дорожньо-транспортна пригода та інші порушення з боку людини.

У багатьох прихованих відеокамер існує безпровідний інтерфейс, але можна знайти і ряд моделей, які підключаються через дріт. Одним з головних переваг таких міні камер є їх невеликі габарити корпусу, при цьому ви зможете легко встановити в будь-якому зручному для вас місці. Основна особливість мікрокамер те, що у них є спеціальний об’єктив, захований під шаром шпаклівки, зробивши для неї маленьку дірочку.

Приховані міні камери спостереження дуже малі, їх можна помістити в ручку, при цьому професіоналам її важко знайти. Важливим плюсом такої камери полягає в тому, що дуже гарна якість зйомки. Дуже часто використовуються саме камери прихованого відеоспостереження, головна перевага — мобільність, так як ці камери можуть використовуватися в різних місцях. Дані камери дуже легко встановити.

В сучасний час можна, щоб запис був як у кольоровому варіанті, так і в чорно-білому. Років десять тому в магазинах були присутні подібні камери, в яких запис відео була тільки чорно-біла. На сьогоднішній день більшість камер, запис яких кольорова. Існуючі приховані відеокамери, які працюють на аналогової схеми та цифровий комплекс камер, який є поширеним рішенням у сфері спостереження.

Основна відмінність від цифрового аналога — якість відео передачі, але і виграє кількість камер. При аналогової схеми відеоспостереження дозволяє використовувати тільки 2 мікрокамери. При цифровій — можна використовувати до чотирьох камер. Якщо камери на бездротової технології, то радіус дії не особливо розширено, але можна додатково придбати підсилювач, який підвищить відстань передачі з міні камер безпосередньо на приймач. При купівлі такого підсилювача, потрібно вибирати його індивідуально в залежності кожної моделі міні камери відеоспостереження. На практиці можна відзначити, що найбільш потужні підсилювачі збільшують радіус спостереження в межах тисячі вісімсот метрів.