06 05 2017

Налаштування відеореєстратора

Налаштування відеореєстратора
Підключення і настройка відеореєстратора, як правило, здійснюється на підставі паспортних даних для кожного конкретного виробу, але є деякі моменти настройки, які є загальними для багатьох відеореєстраторів. Особливу увагу необхідно приділити установці відеореєстратора в самому важкодоступному місці, щоб уникнути його від пошкодження, розкрадання, а також інших способів знищення необхідної відеоінформації.

Підключити придбаний відеореєстратор досить просто, так як все роз'єми промарковані, і залишається тільки підключити монітор, відеокамери, жорсткий диск, а при необхідності і спеціальні датчики сигналізації, локальну мережу. Потім залишається тільки подати напругу для живлення, потім відобразиться меню налаштувань. Після запуску відеореєстратор запропонує Вам виконати форматування жорстких дисків. Якщо за умовчанням в меню встановлено російську мову, то це добре, а інакше необхідно знайти настройку мови, вибрати потрібну мову і зберегти його.

До речі, на сайті http://kratos.com.ua/fizicheskaya-ohrana-objektov.html ви можете замовити фізичну охорону об'єктів за вигідними цінами!

Потім вся подальша настройка відеореєстратора по інструкції, так як невірна настройка відеореєстратора може нашкодити Цей пристрій. Під час налаштування необхідної камери потрібно вибрати канал і робити настроювання зі зміни насиченості, яскравості, контрастності і кольоровості. Потім необхідно налаштувати запис, детекцию руху, екран, аудіо, системні настройки і пошук. Тривалість запису відеореєстратора в інструкції по експлуатації часто вказується в приблизною таблиці часу запису придбаного відеореєстратора.

Багато відеореєстратори мають такі дані - тривалість запису на жорсткий диск об'ємом 400 ГБ:
1 кадр в секунду-5000 годин в низькій якості запису;
1 кадр в секунду-3750 годин в нормальній якості запису;
1 кадр в секунду-2250 годин у високій якості запису.

Для перевірки беремо необхідний рядок, ділимо час запису даного відеореєстратора на сумарну швидкість запису і отримуємо час запису Вашої відеореєстратора. Але це тільки для безперервного запису. А якщо здійснюється відеозапис за часом, то необхідно розділити 24 години на сумарний час запису за одну добу і Ви отримаєте відповідний підвищувальний коефіцієнт. Запис з детекторів руху повинна враховуватися за інтенсивністю руху, що виконати досить важко, але можна грубо отримати відповідний коефіцієнт за часом.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария