Відеоспостереження через інтернет

Відеоспостереження через інтернет
Використання комплексних систем безпеки через інтернет дозволяє вести спостереження за об’єктами на більш високому якісно новому рівні. Найголовнішою перевагою, яким володіє відеоспостереження через інтернет, є відстеження інформації в режимі реального часу. Сучасні мережеві технології дозволяють вести ефективне відеоспостереження будь-яких об’єктів з урахуванням індивідуальних особливостей при невеликих фінансових вкладеннях. За допомогою універсального набору апаратних засобів можна отримувати цілодобову інформацію про стан виробничого процесу, забезпечити збереження майна і спостерігати за діями підлеглих.

Власник IP відеоспостереження (через інтернет) має можливість налаштовувати, вводити команди і контролювати систему з будь-якого місцезнаходження. Тільки цей спосіб контролю гарантує вичерпне володіння інформацією при знаходженні в значній відстані від об’єкта, що спостерігається. Управляти відеоспостереженням можна за допомогою стаціонарних комп’ютерів, мобільних телефонів, КПК, ноутбуків, комунікаторів без кількісних і видових обмежень.

До речі, здесь ви можете замовити професійний юридичний супровід вашого бізнесу.

Сучасні технології дозволяють змінювати кількість спостережуваних камер, спосіб зберігання і запису даних, шляхи доставки повідомлень і багато іншого. Отримані зображення можна передавати, оцифровувати, стискати, зберігати на жорстких носіях.

Установка і настройка відеоспостереження через інтернет

Для монтування системи відеоспостереження необхідний доступ у всесвітню мережу переважно з виділеним IP адресою. На сьогоднішній день існують кілька поширених схем організації систем відеоспостереження.

Найпростішим варіантом є установка однієї відеокамери, безпосередньо якій призначається мережеву адресу. Для отримання зображення досить ввести в браузерну рядок свій IP. Цей спосіб контролю ідеально підходить для відеоспостереження через інтернет квартири, дачі, невеликого офісу, гаража.

Для посиленої безпеки великого об’єкта необхідно встановити в недоступному місці власний сервер, який приймає сигнали від декількох відеокамер.

При установці групи контролюючих пристроїв, потрібно додатково підключити роутер, який по команді користувача направляє запит на відповідні пристрій безпеки і надає можливість отримання даних з декількох відеокамер. Установка такого типу обладнання доречна у великих торгових центрах, в багатокімнатних квартирах, в офісах з декількома відділами.

Для незалежної роботи камер в їх конструкції передбачено автономне освітлення і інфрачервоне підсвічування. Для передачі звукових сигналів прилади оснащені вбудованим високочутливим мікрофоном.

Складний монтаж і грамотну настройку системи краще доручити професіоналам, які здатні забезпечити безперебійне функціонування апаратної частини і захист від злому інформації.

Ефективна і надійна система відеоспостереження дає почуття захищеності і впевненості в майбутньому.