23 05 2018

Організація охорони складів і оптових магазинів

Організація охорони складів і оптових магазинів
Охорона складських і оптових підприємств відчутно окупається за умови її вірної організації. Для всебічного захисту майна від розкрадання необхідний внутрішній контроль, наявність КПП і зовнішнє кільце патрулювання, а здійснення цієї діяльності краще довірити професійним ЧОП.

Забезпечення збереження майна - один з ключових аспектів діяльності великих оптових підприємств і складів. При цьому жодна сучасна система сигналізації не здатна гарантувати вам відсутність раптових зникнень одиниць товару, «усушки і утруски» навіть штучних виробів. При цьому збитки можуть перерости всі допустимі межі. Тому принципово важливо організувати надійну систему охорони підприємства.

До речі, вас можуть зацікавити универсальные чехлы на авто, які ви можете придбати на сайті avtoforma.com вже зараз.

Співробітники ЧОП перш ніж приступити до роботи на підприємстві, обов'язково проводять аналіз особливостей бізнес-процесів, сфер компетенції співробітників, складають план приміщення і виявляють «проблемні точки», де ймовірність витоку товарів найбільш висока. На підставі аналітичних даних складається і план охорони організації, який налічує три рівні:

Внутрішній нагляд. Найбільш часто на складах і в інших габаритних приміщеннях внутрішній контроль здійснюється за допомогою встановлених камер, а іноді і патрулювання фахівцем виробничої зони та відділів зберігання продукції.
Організація контрольно-пропускних пунктів. Вона актуальна для всіх типів виробничих і оптових організацій. При цьому охоронці знаходять можливість перевірки кожної людини, що покидає територію фірми. КПП можуть використовуватися і для інших цілей - підтримання робочої дисципліни, контролю та недопущення до роботи осіб у нетверезому стані.
Патрулювання прилеглої території. Головною небезпекою є не розкрадання, яке зазвичай роблять співробітники підприємства в малих масштабах, а проникнення на територію підприємства злочинців, здатних одноразово нанести значного удару по бюджету фірми. Тому третьою ланкою охорони стає цілодобове патрулювання прилеглої простору, що повністю виключає проникнення зловмисників на склад.
Злагоджена робота трьох кілець оборони - універсальна схема, здатна захистити фірму від серйозних втрат. Але за однієї важливої ​​умови - благонадійності самих охоронців.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария