Роздільна здатність камери відеореєстратора

Роздільна здатність камери відеореєстратора
При виборі відеореєстратора варто звертати увагу на максимальну роздільну здатність камери цього відео реєструючого пристрою.

Під дозволом розуміється роздільна здатність матриці камери відео реєструючого апарату. Роздільність впливає на рівень деталізації дрібних об’єктів і на чіткість зображення в цілому. При покупці даний параметр вказується в паспортних даних на пристрій в розділі «камера», «матриця», «дозвіл». А тепер розглянемо докладніше. Матриця не що інше, як фізичний блок напівпровідникових світлочутливих елементів іменованих пікселями. Відповідно чим пікселів більше, тим більше крихітних об’єктів може бути відображене при запису відео. Дозвіл обмежується рамками загального числа пікселів розташованих по довжині і ширині матричного блоку. Як приклад візьмемо дозвіл 320х240, це означає, що формування зображення відбувається з 320 точок по довжині і 240 по ширині. Сьогодні це дозвіл вважається дуже низьким. До недавнього часу більшість відео реєстраторів працювала при дозволі VGA, тепер же з’явилися моделі, що працюють при Full HD дозволі (1920х1080 пікселів).

До речі, вас може зацікавити вакансія охоронця zapp.ua, якщо ви шукаєте роботу в охоронній сфері.

Відеореєстратор з роздільною здатністю 1.3 мегапіксель дозволить зробити зображення хорошої якості при зйомці нерухомих об’єктів, а ось камера з роздільною здатністю в 5 мегапікселів дасть можливість зняти зображення відмінної якості з чіткою деталізацією дрібних об’єктів навіть під час руху.
Однак варто зауважити один цікавий фактор, через який недосвідчений покупець робить помилку, купуючи такий пристрій. Не треба плутати «матричне» дозвіл з дозволом запису це вкрай далекі один від одного поняття. Коли матрична роздільна здатність низька, а записи на багато вище, формування зображення відбувається за параметрами матричного дозволу. У разі високого формату записи істотно перевищує матричне розширення відео реєстратора, якість зображення буде низьким, особливо під час динамічної зміни об’єктів не кажучи вже про чітку деталізації.

Підводячи підсумки, напрошується висновок, що дозвіл є одним з найважливіших параметрів при виборі авто реєстратора, і ні в якому разі не можна плутати дозвіл записи з роздільною здатністю камери реєстратора.